Delta 3 – tak nazywa się najnowsza inwestycja spółki Ataner w Poznaniu

2015-01-14 13:46
Apartamentowiec Delta 3 – nowa inwestycja spółki Ataner w Poznaniu
Autor: Pracownia Architektoniczna Ewy i Stanisława Sipińskich Apartamentowiec Delta 3 – nowa inwestycja spółki Ataner w Poznaniu

Prace budowlane nowej inwestycji mieszkaniowej Delta 3 w Poznaniu są już na zaawansowanym etapie. Apartamentowiec zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu ulic Towarowej i Składowej. Budynek zaprojektowała pracownia Ewy i Stanisława Sipińskich.

Apartamentowiec w Poznaniu Delta 3

 Trwa budowa apartamentowca Delta 3 przy ulicy Towarowej 37 w Poznaniu. Jest to 17– kondygnacyjny budynek o podstawowej funkcji mieszkaniowej. Parter nowej inwestycji został jednak zaprojektowany na potrzeby lokali handlowo-usługowych, natomiast kolejne 4 piętra zostały zaadaptowane na funkcje biurowe. Pozostała część apartamentowca składa się ze 120 lokali mieszkalnych, których powierzchnia zaczyna się od 35 m2. Mieszkania wyposażone są w duże balkony z widokiem na centrum miasta.

Podziemie budynku wypełnia hala garażowa, a w parterze dodatkowo znajduje się hol z recepcją. Inwestorem budynku jest firma Ataner. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Ewy i Stanisława Sipińskich.
Planowany termin oddania obiektu do użytku to kwiecień 2017.

Spółka Ataner ma w planach jeszcze jedną inwestycję w tym rejonie. W kolejnym etapie firma wybuduje 23 – kondygnacyjny obiekt o funkcji mieszkaniowo – hotelowej. Bliskość lotniska ograniczy wysokość wieżowca do maksimum 71 metrów.


Nazwa inwestycji: Apartamentowiec z funkcją biurową i handlowo- usługową
Adres inwestycji: ul. Towarowa 37, Poznań
Inwestor: Ataner Sp. z o.o.
Autor projektu architektonicznego: Pracownia Architektoniczna Ewy i Stanisława Sipińskich
Początek realizacji: wrzesień 2014
Planowane oddanie do użytku: kwiecień 2017

Czytaj więcej