Delta 3 – tak nazywa się najnowsza inwestycja spółki Ataner w Poznaniu

2015-01-14 13:46
Apartamentowiec Delta 3 – nowa inwestycja spółki Ataner w Poznaniu
Autor: Pracownia Architektoniczna Ewy i Stanisława Sipińskich Apartamentowiec Delta 3 – nowa inwestycja spółki Ataner w Poznaniu

Prace budowlane nowej inwestycji mieszkaniowej Delta 3 w Poznaniu są już na zaawansowanym etapie. Apartamentowiec zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu ulic Towarowej i Składowej. Budynek zaprojektowała pracownia Ewy i Stanisława Sipińskich.

Apartamentowiec w Poznaniu Delta 3

 Trwa budowa apartamentowca Delta 3 przy ulicy Towarowej 37 w Poznaniu. Jest to 17– kondygnacyjny budynek o podstawowej funkcji mieszkaniowej. Parter nowej inwestycji został jednak zaprojektowany na potrzeby lokali handlowo-usługowych, natomiast kolejne 4 piętra zostały zaadaptowane na funkcje biurowe. Pozostała część apartamentowca składa się ze 120 lokali mieszkalnych, których powierzchnia zaczyna się od 35 m2. Mieszkania wyposażone są w duże balkony z widokiem na centrum miasta.

Podziemie budynku wypełnia hala garażowa, a w parterze dodatkowo znajduje się hol z recepcją. Inwestorem budynku jest firma Ataner. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Ewy i Stanisława Sipińskich.
Planowany termin oddania obiektu do użytku to kwiecień 2017.

Spółka Ataner ma w planach jeszcze jedną inwestycję w tym rejonie. W kolejnym etapie firma wybuduje 23 – kondygnacyjny obiekt o funkcji mieszkaniowo – hotelowej. Bliskość lotniska ograniczy wysokość wieżowca do maksimum 71 metrów.


Nazwa inwestycji: Apartamentowiec z funkcją biurową i handlowo- usługową
Adres inwestycji: ul. Towarowa 37, Poznań
Inwestor: Ataner Sp. z o.o.
Autor projektu architektonicznego: Pracownia Architektoniczna Ewy i Stanisława Sipińskich
Początek realizacji: wrzesień 2014
Planowane oddanie do użytku: kwiecień 2017

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej