Bouygues rozpoczyna budowę osiedla mieszkaniowego La CLARTE na warszawskim Wilanowie

2014-12-22 13:21
osiedle la clarte  Bouygues
Autor: Bouygues Immobilier Polska Osiedle La CLARTE zostanie zrealizowane w dwóch etapach. Generalnym wykonawcą obu została firma Budimex.

Nowe osiedle mieszkaniowe powstaje w rejonie ulic Oś Królewska i Sarmacka na warszawskim Wilanowie. Docelowo nowa inwestycja będzie się składać z 220 mieszkań. Generalnym wykonawcą osiedla jest firma Budimex.

Osiedle mieszkaniowe La CLARTE to cztery 4-piętrowe budynki z 220 mieszkaniami o zróżnicowanej powierzchni i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Projekt osiedla powstał w pracowni architektonicznej SDA.

Nowe osiedle Bouygues Immobilier budowane jest przy ulicy Oś Królewska. Inwestycja realizowana będzie etapami. W pierwszym etapie zostanie wybudowanych 118 mieszkań o łącznej powierzchni 6600 m2 i 561 m2 powierzchni usługowej, w drugim – 102 mieszkania o łącznej powierzchni 5900 m2 i 1100 m2 powierzchni usługowej.

I etap zostanie oddany do użytku w marcu 201 6 roku, II - w listopadzie 2016 roku. Generalnym wykonawcą osiedla La CLARTE jest firma Budimex.

Nazwa inwestycji: osiedle mieszkaniowe La CLARTE
Lokalizacja: Oś Królewska, Warszawa
Inwestor: Bouygues Immobilier Polska
Projekt architektoniczny: SDA
Generalny wykonawca: Budimex
Początek realizacji: grudzień 2014 roku (I etap), czerwiec 2015 roku (II etap)
Planowany termin oddania do użytku: marzec 2016 roku (I etap), listopad 2016 roku (II etap)

osiedle la clarte  Bouygues
Autor: Bouygues Immobilier Projekt osiedla La CLARTE przygotowała pracownia SDA.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej