Aura Park rusza ze sprzedażą lokali

2007-06-25 13:18
aura_park
Autor: brak danych

Pod koniec maja ruszyła sprzedaż powierzchni komercyjnych w II etapie budowy osiedla Aura Park w warszawskim Miasteczku Wilanów. Za sprzedaż i wynajem lokali odpowiada biuro nieruchomości Emmerson.

Aura Park to osiedle znajdujące się na terenie ekskluzywnego Miasteczka Wilanów, które zaprojektowała pracownia FBT Tomasza Tomaszewskiego Dotychczas sprzedano 80% mieszkań z I etapu inwestycji. Od połowy maja można kupić także lokale handlowo-usługowe i mieszkania z II etapu.

Na 1100 mkw. zaplanowano powstanie 10 lokali użytkowych. Ich powierzchnia będzie się wahać od 75 do 130 mkw. Wnętrze budynków wykończone zostanie kamieniem, drewnem i aluminium. Znajdą się tam małe sklepy, butiki, lokale biurowe oraz usługowe. Będzie w nich można otworzyć gabinety kosmetyczne, fryzjerskie, lekarskie, a także apteki. Zakończenie budowy tej części inwestycji zaplanowane zostało na 2008 rok. Mieszkania będą miały powierzchnię od 50 do 150 mkw, powstaną też parkingi podziemne i liczne balkony, tarasy, loggie. Na najwyższej kondygnacji znajdować się będą penthouse'y o powierzchni do 135 mkw. Inwestycja została podzielona na 4 etapy. Pierwszy zakończy się w marcu 2008, drugi w kwietniu 2009, a kolejne w styczniu i lipcu 2010 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej