Apartamenty przy Krasińskiego: nowe osiedle mieszkaniowe na Żoliborzu

2011-07-11 13:06
Rusza sprzedaż Apartamentów przy Krasińskiego: nowe osiedle na Żoliborzu
Autor: Solski BM Sp. z o.o.

Atlas Estates rozpoczyna nowy projekt, osiedle mieszkaniowe na Żoliborzu - Apartamenty przy Krasińskiego. Atlas Estates aktualnie finalizuje rozmowy dotyczące finansowania projektu oraz zmierzające do wybrania generalnego wykonawcy. Rozpoczęcie budowy powinno nastąpić w sierpniu br. Zgodnie z założeniami, pierwsi mieszkańcy wprowadzą się do apartamentów w drugiej połowie 2013 roku.

Apartamenty przy Krasińskiego: nowe osiedle na Żoliborzu
Autor: Solski BM Sp. z o.o. Apartamenty na Żoliborzu

Apartamenty w Warszawie, Żoliborz

Autorem projektu architektonicznego Apartamentów przy Krasińskiego jest architekt Krzysztof Pasternak z dip Biuro projektów. Powierzchnia użytkowa całej inwestycji (bez garaży) wynosi 23 100 mkw. Ostateczny termin realizacji osiedla mieszkaniowego jest planowany na koniec 2013 r. Oficjalna sprzedaż mieszkań ruszyła 8 lipca br.

Nowe osiedle mieszkaniowe Apartamenty przy Krasińskiego powstaną przy skrzyżowaniu ulic Przasnyskiej i Krasińskiego, w części Żoliborza Południowego, w niedużej odległości od centrum handlowo-rozrywkowego „Arkadia”.

Budynki mieszkalne i lokale handlowe

Osiedle mieszkaniowe na Żoliborzu to łącznie 303 apartamenty rozlokowane w dwóch budynkach mieszkalnych. Wysokość kompleksu będzie zróżnicowana: 6-piętrowe budynki z 9-piętrowymi dominantami. Powierzchnia dostępnych w projekcie lokali wynosić będzie od 28 do 125 mkw. Ponad połowa mieszkań w inwestycji mieszkaniowej Apartamenty przy Krasińskiego będzie dwupokojowa, reszta to kawalerki i mieszkania trzy- i czteropokojowe. Deweloper oferuje również tzw. mieszkania wielopokoleniowe z dwoma wejściami. Wysokość mieszkań sięga 2,70 m, a na piętrach od 7. do 9. –  2,90 m.
Wejście do budynków będzie prowadziło przez lobby z recepcją. Podziemną część kompleksu zajmą 2-kondygnacyjny garaż i dodatkowe pomieszczenia gospodarcze. Pomiędzy budynkami zaprojektowane zostały zielone dziedzińce oraz plac zabaw dla dzieci.

Elewacja budynków będzie pokryta okładziną ceramiczną z elementami kamienia naturalnego. Na parterze budynków zaplanowano lokale handlowo-usługowe i biurowe o powierzchni od 50 o 190 mkw. Pomieszczenia mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb najemców, jak również zostać wykorzystane jako lokale gastronomiczne.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej