Apartamenty Boernerowo...

2008-05-16 16:45
boernerowo
Autor: brak danych

...powstaną wśród niskiej zabudowy mieszkaniowej przy zacisznej ulicy Gąsiorowskiego,  na zachód od skrzyżowania ulic Radiowej i gen. Kaliskiego na warszawskim Bemowie.

Na działce o powierzchni ponad 0,5 ha powstaną 4 budynki 3-piętrowe, w których będzie po 15 apartamentów oraz jeden budynek 2-piętrowy z czterema lokalami.

Apartamenty na parterze będą miały drewniane tarasy i ogródki przydomowe, natomiast mieszkania na wyższych kondygnacjach - loggie. Zarówno tarasy jak i loggie będą wyłożone drewnem egzotycznym i wykończone elementami ze stali nierdzewnej oraz bezpiecznego szkła. Dodatkowy komfort mieszkańcom parteru zapewnią rolety antywłamaniowe, które będą zamontowane w oknach.
Hol wejściowy oraz klatki schodowe zostaną wykończone materiałami naturalnymi i szlachetnymi - stal nierdzewna, granit, okładziny z fiornirem naturalnym. Elewacja została wykonana z kamienia i drewna naturalnego.
Warto również zauważyć, że osiedle powstanie według wszystkich wymogów dla budynków energooszczędnych oraz z zastosowaniem materiałów o wysokich parametrach izolacji akustycznej.

W części wspólnej obiektu powstanie zagospodarowane patio z placem zabaw dla dzieci i ławeczkami. Trawniki, żywopłoty, krzewy i zieleń wysoką zaprojektowano z systemem automatycznego nawadniania. Pod całością osiedla - projektu biura architektonicznego JEMS Architekci - powstaną komórki lokatorskie oraz garaże skomunikowane z wszystkimi kondygnacjami mieszkalnymi za pomocą cichobieżnych wind. Kompleks będzie ogrodzony i monitorowany.

Generalny wykonawca, firma Budner, rozpoczęła prace w styczniu 2008 roku. Planowy termin zakończenia inwestycji to III kwartał 2009 roku.

kwiecień 2008

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej