Apartamenty Boernerowo...

2008-05-16 16:45
boernerowo
Autor: brak danych

...powstaną wśród niskiej zabudowy mieszkaniowej przy zacisznej ulicy Gąsiorowskiego,  na zachód od skrzyżowania ulic Radiowej i gen. Kaliskiego na warszawskim Bemowie.

Na działce o powierzchni ponad 0,5 ha powstaną 4 budynki 3-piętrowe, w których będzie po 15 apartamentów oraz jeden budynek 2-piętrowy z czterema lokalami.

Apartamenty na parterze będą miały drewniane tarasy i ogródki przydomowe, natomiast mieszkania na wyższych kondygnacjach - loggie. Zarówno tarasy jak i loggie będą wyłożone drewnem egzotycznym i wykończone elementami ze stali nierdzewnej oraz bezpiecznego szkła. Dodatkowy komfort mieszkańcom parteru zapewnią rolety antywłamaniowe, które będą zamontowane w oknach.
Hol wejściowy oraz klatki schodowe zostaną wykończone materiałami naturalnymi i szlachetnymi - stal nierdzewna, granit, okładziny z fiornirem naturalnym. Elewacja została wykonana z kamienia i drewna naturalnego.
Warto również zauważyć, że osiedle powstanie według wszystkich wymogów dla budynków energooszczędnych oraz z zastosowaniem materiałów o wysokich parametrach izolacji akustycznej.

W części wspólnej obiektu powstanie zagospodarowane patio z placem zabaw dla dzieci i ławeczkami. Trawniki, żywopłoty, krzewy i zieleń wysoką zaprojektowano z systemem automatycznego nawadniania. Pod całością osiedla - projektu biura architektonicznego JEMS Architekci - powstaną komórki lokatorskie oraz garaże skomunikowane z wszystkimi kondygnacjami mieszkalnymi za pomocą cichobieżnych wind. Kompleks będzie ogrodzony i monitorowany.

Generalny wykonawca, firma Budner, rozpoczęła prace w styczniu 2008 roku. Planowy termin zakończenia inwestycji to III kwartał 2009 roku.

kwiecień 2008

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej