Apartamentowiec Waterlane Island

2016-06-08 16:23
Waterlane Island
Autor: Pracownia Architektoniczna KD KOZIKOWSKI DESIGN Inwestorem jest Afik Vitania Group Polska, a generalnym wykonawcą Allcon Budownictwo

W Gdańsku nad samym brzegiem Motławy trwa budowa ośmiopiętrowego budynku mieszkalnego. Inwestorem jest Afik Vitania Group Polska. Budowa zakończy się w IV kwartale 2017.

Budynek powstanie przy ul. Chmielnej 63. Jego całkowita powierzchnia sięgnie ponad 10 000 m², natomiast użytkowa blisko 8000 m². Generalnym wykonawcą jest spółka Allcon Budownictwo z Gdyni, natomiast projekt powstał w pracowni KD Kozikowski Design Pracownia Architektoniczna.

W budynku będzie można zamieszkać lub wynająć apartamenty hotelowe. Mieszkania będą miały powierzchnie od 31 do 53 m². Do dyspozycji mieszkańców będzie SPA z basenem, dwie sauny, jacuzzi oraz siłownia. Na parterze znajdą się lokale usługowe i handlowe, a na dwóch kondygnacjach podziemnych przewidziano 59 miejsc postojowych i komórki lokatorskie.

Waterlane Island
Autor: Pracownia Architektoniczna KD KOZIKOWSKI DESIGN Lobby w apartamentowcu Waterlane Island

Nazwa inwestycji: Waterlane Island
Lokalizacja: ul. Chmielnej 63
Funkcja: apartamentowiec
Inwestor: Afik Vitania Group Polska
Generalny wykonawca: ALLCON Budownictwo
Projektant: KD Kozikowski Design Pracownia Architektoniczna
Liczba kondygnacji: 9
Powierzchnia całkowita: 10 000 m²
Powierzchnia użytkowa: 8000 m²
Rozpoczęcie budowy: II kwartał 2016
Zakończenie budowy: IV kwartał 2017

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej