Apartamentowiec Dune. Zakończono stan surowy zamknięty

2012-10-29 9:33
Apartamentowiec Dune
Autor: GlobalBrand Institute Apartamentowiec Dune będzie gotowy na poczatku 2013 r.

W październiku zakończono stan surowy zamknięty apartamentowca Dune. Pozostało położenie fasady i wykończenie wnętrz. Apartamentowiec Dune, którego inwestorem jest firma Mielno Holding – Firmus Group będzie gotowy na początku 2013 r.

Apartamentowiec Dune. Nowe apartamenty nad morzem

Apartamentowiec Dune powstaje w Mielnie, tuż przy plaży. Do ukończenia budynku pozostał jeszcze montaż elewacji, który już się rozpoczął, wykończenie wnętrz i basenów. W budynku zamontowano windy, na zewnątrz trwają prace związane z zagospodarowaniem terenu. Apartamentowiec Dune będzie miał dwa zewnętrzne baseny do dyspozycji mieszkańców, które połączone będą z tarasem widokowym prowadzącym do całorocznej kawiarni. Z kawiarni będą mogli korzystać wszyscy turyści.

W inwestycji znajdują się głównie apartamenty dwu- i trzypokojowe o powierzchni ok. 50-60 m kw. Zaprojektowano również lokale typu studio o powierzchni do 30 m kw. Dla najbardziej wymagających klientów na ostatnim piętrze inwestycji zaplanowano ponad 100-metrowe penthousy. Ich designem zajęli się projektanci z włoskiej pracowni Matteo Nunziati. Do penthous'ów przynależą duże, ok. 250-metrowe tarasy, które przyszli właściciel będą mogli dowolnie zaaranżować.

Apartamentowiec zaprojektowała pracownia Mellon Architekci. Wartość inwestycji wynosi 52 mln zł.  Wykonawcą apartamentów w Mielnie jest firma Budimex.

Dune. Apartamenty nad morzem
Autor: Mielno Holding Firmus Group Dune. Apartamenty nad morzem
Czytaj więcej