Zakupy w nowej galerii

2008-10-02 16:05
Slupsk
Autor: Polimeni International

Budowa Galerii Słupsk dobiega końca, trwają ostatnie prace wykończeniowe. Oficjalne otwarcie nastąpi 23 października.

Obiekt usytuowany jest w centrum Słupska - przy głównej promenadzie oraz drodze krajowej nr 6, łączącej Szczecin i Gdańsk. Goście odwiedzający galerię będą mogli skorzystać ze zróżnicowanej, bogatej oferty sklepów i lokali gastronomicznych.

Centrum handlowo-rozrywkowe o powierzchni 36 000 m2 skupia 60 sklepów na 3 poziomach handlowych oraz dwupoziomowy parking, zdolny pomieścić 275 samochodów.

Fasada budynku nawiązuje swym stylem do zabytkowej architektury miasta, logo zaś do znanej legendy słupskiej o niewinnej dziewczynie Trinie Papisten, posądzonej o czary i spalonej na stosie jako czarownicę.

Galeria Słupsk ma służyć mieszkańcom jako element codziennego życia. Będzie nie tylko centrum zakupów, ale także miejscem spotkań towarzyskich, zabawy i rozrywki kulturalnej.

Centrum handlowe w Słupsku jest kolejną inwestycją Polimeni International w Polsce. Pierwszym projektem jest działająca od 2002 r. Galeria nad jeziorem w Koninie. W kwietniu 2005 r. została otwarta Galeria Gniezno, a w listopadzie tego samego roku Galeria Ostrowiec.

wrzesień 2008

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej