Zakupy w nowej galerii

2008-10-02 16:05
Slupsk
Autor: Polimeni International

Budowa Galerii Słupsk dobiega końca, trwają ostatnie prace wykończeniowe. Oficjalne otwarcie nastąpi 23 października.

Obiekt usytuowany jest w centrum Słupska - przy głównej promenadzie oraz drodze krajowej nr 6, łączącej Szczecin i Gdańsk. Goście odwiedzający galerię będą mogli skorzystać ze zróżnicowanej, bogatej oferty sklepów i lokali gastronomicznych.

Centrum handlowo-rozrywkowe o powierzchni 36 000 m2 skupia 60 sklepów na 3 poziomach handlowych oraz dwupoziomowy parking, zdolny pomieścić 275 samochodów.

Fasada budynku nawiązuje swym stylem do zabytkowej architektury miasta, logo zaś do znanej legendy słupskiej o niewinnej dziewczynie Trinie Papisten, posądzonej o czary i spalonej na stosie jako czarownicę.

Galeria Słupsk ma służyć mieszkańcom jako element codziennego życia. Będzie nie tylko centrum zakupów, ale także miejscem spotkań towarzyskich, zabawy i rozrywki kulturalnej.

Centrum handlowe w Słupsku jest kolejną inwestycją Polimeni International w Polsce. Pierwszym projektem jest działająca od 2002 r. Galeria nad jeziorem w Koninie. W kwietniu 2005 r. została otwarta Galeria Gniezno, a w listopadzie tego samego roku Galeria Ostrowiec.

wrzesień 2008

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej