Wrocławska Rezydencja Piasek - blisko połowa apartamentów sprzedana

2015-02-24 10:48
Rezydencja Piasek we Wrocławiu. Inwestorem apartamentowca jest spółka JG Inwestycje
Autor: Fair Play PR Rezydencja Piasek we Wrocławiu. Inwestorem apartamentowca jest spółka JG Inwestycje

Rezydencja Piasek to nowa inwestycja zlokalizowana na wrocławskim Ostrowiu Tumskim. Apartamenty są w sprzedaży od kilku miesięcy. Ceny mieszkań wahają się od 15 do 20 tys. zł/m2. Niemal połowa została już sprzedana.

Coraz mniej mieszkań w Rezydencji Piasek

Inwestorem apartamentowca Rezydencja Piasek jest wrocławska spółka JG Inwestycje. Za projekt budynku odpowiada firma Dziewoński Łukasiewicz-Architekci. Aranżację wnętrz przygotowali architekci ze Studio MOOOS. Generalnym wykonawcą kompleksu mieszkaniowego jest Wojdyła Budownictwo.

Budynek znajduje się na historycznej wyspie Piasek na Odrze. Ponadto, przy obiekcie zaprojektowano pomost przystosowany do cumowania łodzi. Rezydencja Piasek mieści 20 apartamentów o powierzchniach od 43 do 150 m2. Ceny mieszkań, w wysokim standardzie deweloperskim, rozpoczynają się od 15 i sięgają 20 tys. zł za metr kwadratowy. Sprzedano już ok. 40% apartamentów, czyli niemal co drugie mieszkanie.

Materiały użyte w apartamentowcu to m.in. marmur, granit w hallu wejściowym i egzotyczne drewno na tarasach. Fasadę budynku wykonano w pełnej cegły starobrowarnej. Dach pokryty został dachówką firmy Meyer Holsen. Większość lokali wyposażona jest w 2 łazienki, a każde z mieszkań ma własną instalację wentylacyjną. Architekci zaprojektowali również bezszumowe instalacje kanalizacyjne, które poprawiają komfort akustyczny. W budynku zainstalowano system inteligentnego zarządzania, który obsługuje m. in. ogrzewanie, chłodzenie i ustawienie żaluzji zewnętrznych. Na 2 kondygnacjach podziemnych znajdują się garaże.

Nazwa inwestycji: Rezydencja Piasek we Wrocławiu
Adres inwestycji: Ostrów Tumski, Wrocław
Inwestor: JG Inwestycje Sp. z o. o.
Autor projektu architektonicznego: Dziewoński Łukasiewicz-Architekci , wnętrza: Studio MOOOS
Generalny wykonawca: Wojdyła Budownictwo Sp. z o.o.
Początek realizacji: listopad 2011
Oddanie do użytku: czerwiec 2013
Powierzchnia użytkowa: 3 000 m2

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej