Wiśniowy Business Park F wynajęty

2008-07-08 16:55
wisniowy_biznes_park
Autor: brak danych

Prace przy budowie budynku F, ostatniego etapu kompleksu Wiśniowy Business Park przy ulicy Iłżeckiej w Warszawie właśnie się zakończyły. Użytkowanie biurowca zacznie się za kilka dni.

Budowa ostatniego z rodziny biurowca trwała od lutego 2006 roku. Po roku firma Hochtief Polska Oddział Budokor zakończyła wszystkie prace. Deweloperem projektu jest Quinlan Private Golub, irlandzko-amerykańska grupa z sektora nieruchomości, natomiast inwestorem jest joint venture GE Commercial Real Estate oraz Heitman Central Europe Property Partners.
W połowie czerwca 2008 roku budynek został wynajety w 100%. Ostatnim najemcą została firma Lux Med, która zajęła 926 m2 powierzchni biurowej.
Biurowiec F jest największym spośród 7-iu budynków kompleksu. Wiśniowy Business Park położony jest w biznesowej części dzielnicy Włochy. Obiekt został zaprojektowany w pracowni Aukett Fitzroy Robinson.
Budynek ma sześć pięter i czterokondygnacyjny parking liczący ponad 8 000 m2. W sumie oferuje 16,4 tys. m2 powierzchni biurowej klasy A. Obiekt został zaprojektowany w formie zwartej bryły geometrycznej przenikających się dwóch prostopadłościanów. Charakterystyczne są liczne przeszklenia m.in. przeszklone atrium w środku budynku oraz okładziny w kolorze piaskowym i srebrnym.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej