University Business Park - pierwszy budynek oddany do użytku

2010-06-28 14:47
University Business Park
Autor: mat.: Advanced Public Relations

Inwestor kompleksu University Business Park w Łodzi, spółka Globe Trade Center otrzymała prawomocne pozwolenie na użytkowanie pierwszego budynku.

University Business Park położony jest obok terenów Politechniki Łódzkiej, pomiędzy al. Kościuszki i ul. Wólczańską. W ukończonym w maju br., pierwszym z dwóch budynków kompleksu, dostępnych jest 18 500 mkw. powierzchni biurowej klasy A oraz 300 miejsc parkingowych. Budynki University Business Park mają siedem kondygnacji, a powierzchnia typowego piętra wynosi 2700 mkw.

University Business Park jest dostosowany do potrzeb dużych i małych firm (minimalna powierzchnia najmu to 100 mkw.). Kompleks został zaprojektowany pod kątem zapewnienia najemcom możliwie elastycznej aranżacji wnętrza i efektywnego zagospodarowania przestrzeni, zarówno w układzie gabinetowym, jak i open space.

University Business Park jest wyposażony w podwieszane sufity, uchylne okna z zewnętrznymi roletami, nowoczesne systemy grzewcze, wentylacyjne oraz telekomunikacyjne, jak również system podwójnego zasilania i pełną kontrolę dostępu. Daje to możliwość swobodnej aranżacji biura np. pod działalność typu back-office, badawczą czy laboratoryjną – prowadzoną przez firmy z sektora BPO, które stanowią znaczący odsetek wśród potencjalnych inwestorów w regionie łódzkim.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE: wywiad z Mariuszem Kozłowskim, dyrektorem ds. relacji inwestorskich GTC.

University Business Park
Autor: mat.: Advanced Public Relations

Globe Trade Centre SA  zawarła umowy najmu powierzchni w kompleksie biurowym University Business Park w Łodzi z Kredyt Bank SA i Intergraph Polska Sp. z o.o. Obydwie umowy najmu zostały zawarte w czerwcu br. Placówka Kredyt Banku w University Business Park, zajmie 650 mkw. powierzchni i zostanie otwarta jesienią tego roku.
Drugim najemcą University Business Park została firma Intergraph Polska specjalizująca się w rozwiązaniach inżynieryjnych i softwareowych w zakresie pomiarów geoprzestrzennych. Siedziba Intergraph w łódzkiej inwestycji GTC będzie miała  ok. 400 mkw. powierzchni.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej