Trzy nowe projekty Mayland

2009-10-19 14:53
Aleja Słońca
Autor: Materiały od agencji ProConcept Communication Projekt architektoniczny centrum Aleja Słońca został opracowany przez biuro Chapman Taylor

Mayland Real Estate rozpoczął realizację trzech nowych projektów inwestycyjnych o łącznej powierzchni ponad 100 tys. mkw. Plany te zostały ogłoszone w trzecią rocznicę powstania firmy.

Planowane galerie handlowe Mayland zostaną otwarte pomiędzy 2011 a 2012 rokiem. Trzy nowe centra powstaną w Słupsku – CH Jantar; w Krakowie – CH Serenada oraz w Szczecinie – Aleja Słońca.

Pierwszym realizowanym projektem będzie rozbudowa CH Jantar. W nowym obiekcie powstanie pierwsze w tym mieście nowoczesne Multikino. Planowane otwarcie Jantara to rok 2011. Będzie to największe centrum handlowe tej części wybrzeża, łączna powierzchnia handlowa dwóch budynków osiągnie 42 tys. mkw.

Druga z planowanych galerii handlowych powstanie w Krakowie i będzie nosiło nazwę Serenada. Powstanie na terenie Olszy, przy istniejącym CH Krokus. Serenada oddana zostanie w 2012 roku i będzie miała powierzchnię 40 tys. mkw.

Trzecie z planowanych na najbliższe lata projektów Mayland to Aleja Słońca w Szczecinie. Powstanie w sąsiedztwie CH Ster w Mierzynie. Aleja Słońca oddana zostanie do użytku w 2012 roku. Jej powierzchnia handlowa wyniesie 35 tys. mkw. Planowana jest tu budowa największego w Szczecinie multipleksu.

Aleja Słońca
Autor: Materiały od agencji ProConcept Communication Aleja Słońca

Mayland pracuje nad kolejnymi projektami. Są to m.in.: Bella Dolina w Rzeszowie i rozbudowa CH Wzgórze w Gdyni. Informacje o nowych projektach znaleźć można na nowej interaktywnej stronie internetowej Mayland.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej