Ruszyła budowa centrum biznesowego w Gdyni

2007-05-23 15:40
luzycka
Autor: brak danych

Firma Allcon Investment rozpoczęła budowę centrum biznesowego Łużycka Office Park w Gdyni. Inwestycja zakłada budowę kompleksu czterech nowoczesnych biurowców klasy A, o łącznej powierzchni 25,5 tys. mkw. Koszt inwestycji szacuje się na 120 mln zł.

Generalny wykonawca, firma Allcon, wybuduje trzy pięciokondygnacyjne i jeden czterokondygnacyjny budynek. Wszystkie przeznaczone są pod wynajem na biura. Wszystkie wyposażone są również w najnowocześniejsze instalacje techniczne (klimatyzacja, podnoszona podłoga, instalacje niskoprądowe, dwa niezależne źródła zasilania elektrycznego) i dysponować będą podziemnymi garażami i naziemnymi miejscami parkingowymi. Rozkład powierzchni pięter zaplanowano tak, aby zapewniały wysoką efektywność w przypadku aranżacji typu open space, jak i przy dzieleniu powierzchni na mniejsze moduły.

Na atrakcyjność centrum duży wpływ ma umiejscowienie. Łużycka Office Park powstaje w bliskiej odległości od centrum Gdyni. Lokalizacja wpływa na szybkie i łatwe połączenie z obwodnicą trójmiejską i lotniskiem. Dodatkowo w pobliżu znajdują się przystanki kolejki SKM, autobusowe i trolejbusowe.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej