Rozbudowa zakładu Sopem

2017-06-21 17:54
Rozbudowa zakładu fabryki SOPEM
Autor: HOCHTIEF Polska

HOCHTIEF Polska rozbuduje istnieją fabrykę montowania silników elektrycznych Sopem o nowy budynek magazynowy i biurowo-laboratoryjny. Obiekt powstanie na terenie Niepołomickiej Strefy Inwestycyjnej.

Rozbudowa zakładu będzie polegała na wybudowaniu nowego budynku o powierzchni 6924 m². Obiekt zostanie podzielony na dwie strefy funkcjonalne: jednokondygnacyjną halę magazynową przeznaczoną do wysokiego składowania (do 7 metrów) oraz dwukondygnacyjną część, w której znajdą się pomieszczenia biurowe, szkoleniowe i laboratoria.

To już czwarty etap realizacji inwestycji, w którym powstanie kolejny budynek zakładu Sopem. W trzech poprzednich etapach krakowski oddział HOCHTIEF wybudował fabrykę montowania silników elektrycznych i rozbudował ją o budynek logistyczny oraz budynek produkcyjno–magazynowo–socjalny. Prace na budowie rozpoczną się w czerwcu 2017 i zakończą w styczniu 2018.

Firma Sopem należy do firmy Somfy produkującej silniki elektryczne do krat, rolet, żaluzji, markiz oraz bram.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej