Początek budowy galerii Korona Kielce

2010-07-21 17:21
Korona Kielce
Autor: materiały od: MediaDem

Galeria Korona Kielce powstanie w samym centrum miasta, w trójkącie ulic Warszawskiej, Polnej i Radiowej. Powierzchnia całkowita obiektu wyniesie 93 000 m2, znajdzie się tu między innymi 140 lokali handlowo-usługowych, klub fitness i trzypoziomowy parking. Deweloper otrzymał juz pozwolenie na budowę, która ruszy pod koniec lipca br. Otwarcie planowane jest na ostatni kwartał 2011 r.

Do budynku będzie można dostać się wejściami od ulicy Warszawskiej oraz od ulicy Polnej, przy czym od strony ulicy Warszawskiej znajdą się dwa wejścia, prowadzące bezpośrednio na dwa poziomy obiektu – dolny i górny parter.

Budowie Galerii towarzyszyć będą inwestycje w infrastrukturę drogową, znajdującą się w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu, realizowane zgodnie z porozumieniem zawartym z władzami miasta. Ponadto zostanie zagospodarowany teren wzdłuż ulicy Warszawskiej od strony ronda, tworząc reprezentacyjny deptak prowadzący do obiektu od Al. IX Wieków Kielc.

Oferta szyta na miarę

Na trzech kondygnacjach Galerii Korona Kielce znajdzie się 140 lokali handlowo-usługowych oraz punkty gastronomiczne o łącznej powierzchni 34 000 m2. W Galerii znajdzie się miedzy innymi supermarket na dolnym parterze, dwupoziomowy sklep ze sprzętem RTV AGD na dolnym i górnym parterze, a także klub fitness na pierwszym piętrze.
Kawiarnie i restauracje zlokalizowane są na wszystkich kondygnacjach Galerii. Na najwyższej z nich znajduje się ogródek gastronomiczny (food court) z rozległym widokiem na całe Centrum.
Ostatnie trzy poziomy Galerii przeznaczone są na parking samochodowy, mieszczący ponad 1200 miejsc postojowych.

Korona Kielce
Autor: materiały od: MediaDem Projekt galerii Korona Kielce wykonała Grupa Bose International Planning and Architecture. Inwestorem Galerii Korona Kielce jest Dariusz Miłek poprzez spółkę Church Land Developement Sp. z o.o.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej