Pierwszy w Polsce hotel Staybridge Suites powstanie w Warszawie

2017-09-05 12:15
Hotel Staybridge Suites w Polsce
Autor: InterContinental Hotels Group Hotel Staybridge Suites zostanie oddany do użyku z początkiem sierpnia 2019

Na warszawskim Ursynowie, u zbiegu Puławskiej i Pileckiego ruszyła budowa hotelu Staybridge Suites. Wybuduje go sieć InterContinental Hotels Group. Będzie to ósma nieruchomość tej marki w Europie.

Grupa hotelarska InterContinental Hotels Group ogłosiła rozpoczęcie nowego projektu Staybridge Suites Warszawa Ursynów. Będzie to hotel tzw. przedłużonego pobytu z 1- oraz 2-pokojowymi mieszkaniami oraz większymi apartamentami z kuchnią. W siedmiopiętrowym budynku, który powstanie na warszawskim Ursynowie będzie 190 pokoi. Ponadto w hotelu zaprojektowano miejsca do pracy – Bussiness  Center, a także siłownię, pralnię i sklepik. Pierwsi goście będą mogli skorzystać z usług sieci Staybridge Suites już od początku sierpnia 2019 roku.

Z dumą wprowadzamy pierwszy w Polsce Staybridge Suites do Warszawy. Jako finansowa stolica Polski Warszawa stanowi idealną lokalizację dla naszej marki. W ciągu ostatniej dekady Staybridge Suites podwoiło swoją obecność na rynku globalnym, w czasie kiedy Warszawa cementowała swoją pozycję jako turystyczne i biznesowe centrum Europy Wschodniej. Otwarcie pierwszego Staybridge Suites w Polsce właśnie tutaj było oczywistą decyzją” - powuedział Miguel Martins, Director, Development Poland, IHG.

Hotel będzie funkcjonować na podstawie umowy franczyzowej z WIK Capital Sp. J. Obecnie w Europie działa siedem hoteli Staybridge Suites, na świecie jest ich 245. Sześć inwestycji jest w fazie planów lub realizacji.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej