Pierwszy w Polsce hotel Staybridge Suites powstanie w Warszawie

2017-09-05 12:15
Hotel Staybridge Suites w Polsce
Autor: InterContinental Hotels Group Hotel Staybridge Suites zostanie oddany do użyku z początkiem sierpnia 2019

Na warszawskim Ursynowie, u zbiegu Puławskiej i Pileckiego ruszyła budowa hotelu Staybridge Suites. Wybuduje go sieć InterContinental Hotels Group. Będzie to ósma nieruchomość tej marki w Europie.

Grupa hotelarska InterContinental Hotels Group ogłosiła rozpoczęcie nowego projektu Staybridge Suites Warszawa Ursynów. Będzie to hotel tzw. przedłużonego pobytu z 1- oraz 2-pokojowymi mieszkaniami oraz większymi apartamentami z kuchnią. W siedmiopiętrowym budynku, który powstanie na warszawskim Ursynowie będzie 190 pokoi. Ponadto w hotelu zaprojektowano miejsca do pracy – Bussiness  Center, a także siłownię, pralnię i sklepik. Pierwsi goście będą mogli skorzystać z usług sieci Staybridge Suites już od początku sierpnia 2019 roku.

Z dumą wprowadzamy pierwszy w Polsce Staybridge Suites do Warszawy. Jako finansowa stolica Polski Warszawa stanowi idealną lokalizację dla naszej marki. W ciągu ostatniej dekady Staybridge Suites podwoiło swoją obecność na rynku globalnym, w czasie kiedy Warszawa cementowała swoją pozycję jako turystyczne i biznesowe centrum Europy Wschodniej. Otwarcie pierwszego Staybridge Suites w Polsce właśnie tutaj było oczywistą decyzją” - powuedział Miguel Martins, Director, Development Poland, IHG.

Hotel będzie funkcjonować na podstawie umowy franczyzowej z WIK Capital Sp. J. Obecnie w Europie działa siedem hoteli Staybridge Suites, na świecie jest ich 245. Sześć inwestycji jest w fazie planów lub realizacji.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej