Park biznesowy w Warszawie

2008-07-11 17:44
Poleczki Busieness Park
Autor: UBM

Na obrzeżach Mokotowa powstanie Poleczki Business Park. Jest to wspólne przedsięwzięcie dwóch austriackich firm - UBM i CA Immo International.

Poleczki Business Park powstanie na południowych obrzeżach Mokotowa, na ulicy Poleczki, w miejscu o dobrze rozwiniętej sieci infrastrukturalnej, w pobliżu głównych dróg oraz lotniska Okęcie.

Kompleks o powierzchni około 200 000 m2 będzie się składał z szeregu budynków biurowych, hotelu, zaplecza logistycznego oraz wolnostojącego budynku parkingowego.
Założeniem projektu jest stworzenie kompletnej oferty w jednym miejscu - biur, powierzchni handlowo-wystawienniczych wraz z hotelem, zapleczem magazynowym, konferencyjnym, restauracyjnym, punktami usługowymi i parkingiem.

Poleczki Business Park, póki co, będzie największym parkiem biznesowym na polskim rynku. Wyróżna go również największa powierzchnia piętra, jaką można zaoferować  najemcom - do 6000 m2.

Inwestor ma już pozwolenie na budowę całego kompleksu, jednak najpierw rozpocznie realizację tylko pierwszej fazy - dwa budynki, które będą miały łącznie 38 000 m2 powierzchni biurowej i 7000 m2 powierzchni usługowej na parterze. Oddanie do użytku pierwszego etapu nastąpi w 2010 roku. Kolejne będą realizowane sukcesywnie -  oddanie całego projektu zaplanowano na 2015 rok.

Firmy biorące udział w realizacji inwestycji:

czerwiec 2008

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej