Panattoni buduje magazyn dla firmy Navo

2010-10-06 10:51
Panattoni Park Poznań I
Autor: Konkret PR

Panattoni Europe rozpoczyna budowę szóstego magazynu na terenie Panattoni Park Poznań I. Będzie to obiekt o charakterze spekulacyjnym o powierzchni 10 700 m2. Najemcą został dotychczasowy klient dewelopera - firma Navo PGD.

Inwestycja rozpoczęła się w połowie września i jest szóstym, ostatnim planowanym obiektem w ramach Panattoni Park Poznań I. Powstający magazyn o powierzchni 10 700 m2 ma charakter spekulacyjny. Budynek zostanie oddany do użytku na przełomie I i II kwartału 2011 roku. Najemca - firma Navo PGD, świadcząca usługi dystrybucyjne i logistyczne dla produktów FMCG, zajmie 6170 m2, z czego 5620 m2 przeznaczone zostanie na magazyn, a 550 m2 stanowić będą biura. Magazyn w Gądkach jest jednym z trzech centrów dystrybucyjnych Navo, pozostałe dwa znajdują się w Tychach i Nadarzynie.

Panattoni Park Poznań I to centrum dystrybucyjne o powierzchni 171 600 m2, w skład którego wejdzie 6 budynków. Magazyny położone są wzdłuż drogi ekspresowej S11, 13 km od centrum Poznania. Obecnie na terenie parku trwa budowa obiektu o powierzchni typu BTS dla firmy Nauca SA.

Przeczytaj koniecznie: Panattoni Europe buduje magazyn build to suit dla Zelmera

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej