Otwarcie nowej części CH Szembeka

2016-06-01 15:49
Centrum handlowe Szembeka
Autor: materiał prasowy Nowa część CH Szembeka została otwarta 1 czerwca 2016

Nowe centrum handlowe z początkiem czerwca 2016 otwiera się dla klientów. Galeria powstała na miejscu dawnego bazaru Szembeka, u zbiegu ul. Grochowskiej i Zamienieckiej w Warszawie.

Obiekt został dobudowany do istniejącej trzykondygnacyjnej hali targowej, w której znajdują się sklepy z branży spożywczej, a także rynek warzywno-owocowy. W nowej części galerii handlowej powstanie nowoczesny klub fitness, otwarte zostaną lokale gastronomiczne i usługowe. W podziemiach budynku powstał parking podziemny, w którym jest ponad 200 miejsc postojowych.

Nowy budynek to 3-kondygnacyjna część użytkowa oraz 7-piętrowa wieża biurowo-usługowa. Komunikacja między piętrami galerii odbywa się ośmioma ciągami schodów ruchomych oraz siedmioma windami. Powierzchnia całkowita nowego obiektu wynosi 14 900 m², a handlowa – 4400 m². Generalnym wykonawcą inwestycji była firma PROBUD S.A.

Nazwa inwestycji: CH Szembeka
Lokalizacja: zbieg ul. Grochowskiej i Zamienieckiej, Warszawa
Funkcja: biurowo-usługowa
Inwestor: Centrum handlowe Szembeka
Generalny wykonawca: PROBUD S.A.
Liczba kondygnacji:3, 8
Całkowita powierzchnia: 14 900 m²
Powierzchnia handlowa: 4400 m²
Zakończenie budowy: czerwiec 2016

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej