Nowoczesny budynek biurowo-usługowy Hanesco Zana w Lublinie

2007-05-31 18:33
Hanesco
Autor: brak danych

W Lublinie przy ul. Tomasza Zana 43 powstanie nowoczesny budynek biurowo-usługowy Hanesco Zana. Inwestorem jest firma Hanesco-Nieruchomości. Będzie on usytuowany w dzielnicy LSM bezpośrednio sąsiadującej z centrum Lublina, przy rondzie głównych arterii komunikacyjnych miasta, ulic: Zana i Filaretów.

Znajdzie się on w sąsiedztwie obiektów ZUS-u, Urzędu Skarbowego, Centrum Biznesu, hipermarketu E.Leclerc oraz salonów sprzedaży "Komfort", "Forte" i "Media Markt". W pobliżu swoje siedziby mają banki: Bank Śląski, Bank Ochrony Środowiska, Kredyt Bank, Raiffeisen Bank, PKO BP, PEKAO SA, Deutche Bank, City Financial Bank Handlowy, SKOK oraz firmy ubezpieczeniowe: Generali Towarzystwo Ubezpieczeniowe, Generali Finace, Generali Powszechne Towarzystwo Emerytalne, Towarzystwo Ubezpieczeń Compensa, Signal Iduna oraz Amplico Life. W najbliższym otoczeniu jest hala sportowa "Na Globusie" oraz Uniwersytety M. Curie-Skłodowskiej i Katolicki Uniwersytet Lubelski. Hanesco Zana będzie przylegał do istniejącego budynku, w którym znajdują się firmy znane nie tylko na rynku lokalnym, ale także na rynku krajowym i międzynarodowym: Avon, Beverlly Hills Video, City Financial Bank Handlowy, Factory Outlet, Generali, SafeNet Technologie Internetowe oraz Lubelska Fundacja Rozwoju ze swoimi funduszami: kapitałowym i przedsiębiorczości. Ulica Tomasza Zana stanowi obecnie najlepsze miejsce w obrębie miasta Lublina dla budynków pełniących funkcje finansowe, publiczne, gospodarcze i usługowo-handlowe.

Hanesco Zana to budynek z nowocześnie zaprojektowaną fasadą frontową o konstrukcji aluminiowo-szklanej, 4-kondygnacyjny o powierzchni użytkowej ok. 2000 m2. Ma wyróżniać się funkcjonalnością - powierzchnie typu "open space" do dowolnego podziału - i komfortem użytkowania (nowoczesne systemy ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji), bezpieczeństwem (elastyczne systemy kontroli dostępu, instalacje alarmowe i ppoż.), zaawansowanymi rozwiązaniami telekomunikacyjnymi.

Powierzchnie kondygnacji do wynajmu wynoszą:

  • parter: 465 m2
  • piętro I: 545 m2
  • piętro II: 493 m2
  • niski parter: 464 m2

Na parterze budynku do wynajęcia będą powierzchnie handlowo-usługowe - do prowadzenia np. salonu sprzedaży, a na I i II piętrze - pomieszczenia biurowe.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej