Nowe inwestycje Warszawa. Yareal rusza z budową biurowców projektu JEMS Architekci

2015-02-16 21:07
yareal biurowce warszawa
Autor: Yareal Polska Park biurowy Neopark został zaprojektowany przez pracownię JEMS Architekci

Na warszawskim Mokotowie z początkiem marca 2015 ruszy budowa kolejnej w tej dzielnicy dużej inwestycji biurowej projektu JEMS Architekci. Inwestorem parku biurowego Neopark jest firma Yareal.

Z początkiem marca 2015 roku rozpoczyna się budowa projektu biurowego Neopark, przy skrzyżowaniu ulic Cybernetyki i Wynalazek w Warszawie, którego inwestorem jest firma Yareal. W biurowcach Neoparku do dyspozycji najemców będzie 24 000 m2 powierzchni biurowej, znajdującej się w dwóch czteropiętrowych budynkach. Pięć kondygnacji biurowych będzie mieć zróżnicowaną powierzchnię od ok. 1500 m2 do około 2500 m2. Zakończenie realizacji pierwszego etapu inwestycji, pierwszego z dwóch budynków, zaplanowano na trzeci kwartał 2016 r.

Neopark został zaprojektowany przez pracownię JEMS Architekci. Generalnym wykonawacą inwestycji została firma RD Bud. Neopark zdobył precertyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Zastosowane w inwestycji rozwiązania przyjazne środowisku to m.in. zasilanie wyłącznie z odnawialnych źródeł energii, urządzenia do utylizacji oraz zminimalizowania zużycia wody, energooszczędne windy oraz oświetlenie i stacje ładowania samochodów elektrycznych.

Nazwa: Neopark
Lokalizacja: ul, Cybernetyki, Warszawa
Inwestor: Yareal
Projekt architektoniczny: JEMS Architekci
Generalny wykonawca: RD bud
Powierzchnia użytkowa: 24 000 m2
Początek realizacji: marzec 2015 r.
Planowany termin oddania do użytku: III kwartał 2016 r.

neopark warszawa yareal
Autor: Yareal Polska RD bud został generalnym wykonawcą nowej warszawskiej inwestycji biurowej
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej