Nowe inwestycje Warszawa. Yareal rusza z budową biurowców projektu JEMS Architekci

2015-02-16 21:07
yareal biurowce warszawa
Autor: Yareal Polska Park biurowy Neopark został zaprojektowany przez pracownię JEMS Architekci

Na warszawskim Mokotowie z początkiem marca 2015 ruszy budowa kolejnej w tej dzielnicy dużej inwestycji biurowej projektu JEMS Architekci. Inwestorem parku biurowego Neopark jest firma Yareal.

Z początkiem marca 2015 roku rozpoczyna się budowa projektu biurowego Neopark, przy skrzyżowaniu ulic Cybernetyki i Wynalazek w Warszawie, którego inwestorem jest firma Yareal. W biurowcach Neoparku do dyspozycji najemców będzie 24 000 m2 powierzchni biurowej, znajdującej się w dwóch czteropiętrowych budynkach. Pięć kondygnacji biurowych będzie mieć zróżnicowaną powierzchnię od ok. 1500 m2 do około 2500 m2. Zakończenie realizacji pierwszego etapu inwestycji, pierwszego z dwóch budynków, zaplanowano na trzeci kwartał 2016 r.

Neopark został zaprojektowany przez pracownię JEMS Architekci. Generalnym wykonawacą inwestycji została firma RD Bud. Neopark zdobył precertyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Zastosowane w inwestycji rozwiązania przyjazne środowisku to m.in. zasilanie wyłącznie z odnawialnych źródeł energii, urządzenia do utylizacji oraz zminimalizowania zużycia wody, energooszczędne windy oraz oświetlenie i stacje ładowania samochodów elektrycznych.

Nazwa: Neopark
Lokalizacja: ul, Cybernetyki, Warszawa
Inwestor: Yareal
Projekt architektoniczny: JEMS Architekci
Generalny wykonawca: RD bud
Powierzchnia użytkowa: 24 000 m2
Początek realizacji: marzec 2015 r.
Planowany termin oddania do użytku: III kwartał 2016 r.

neopark warszawa yareal
Autor: Yareal Polska RD bud został generalnym wykonawcą nowej warszawskiej inwestycji biurowej
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej