Nowa sieć hoteli

2007-05-22 15:32
Hotel
Autor: Miejski Informator Multimedialny

Perły Polskich Starówek to nazwa poznańskiej spółki, która stworzy w Polsce sieć hoteli. Będą one zlokalizowane na najpiękniejszych starówkach naszego kraju. Remont pierwszego obiektu tego typu już się rozpoczął.

Na najładniejszych polskich starówkach powstanie sieć czterogwiazdkowych hoteli typu boutique. Spółka Perły Polskich Starówek już remontuje pierwszy obiekt. Będzie się on znajdował na poznańskim Starym Rynku, w Pałacu Działyńskich. Inwestor, tworząc hotel w Pałacu chce zachować klimat i elegancję, z jakim do tej pory było kojarzone to miejsce. Rezydencja będzie świadczyła usługi nie tylko hotelarskie, ale także gastronomiczne.

W poznańskim hotelu znajdzie się 21 pokoi typu standard i de luxe. Wśród nich będzie także 6 apartamentów, w tym jeden dwupozimowy. Każdy pokój zostanie urządzony w innym stylu, będzie miał swój klimat. Meble zostaną zaprojektowane na zmówienie. Na tyłach Rezydencji Pałac Działyńskich powstanie restauracja. Będzie otoczona zabytkową fosą i ogrodem. Łączna powierzchnia użytkowa obiektu wyniesie 1200 mkw. Otwarcie hotelu planowane jest na jesień 2006 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej