Nowa inwestycja biurowa w kompleksie Adgar Park West

2015-05-21 13:01
Wizualizacja nowego biurowca D, który pojawi się w kompleksie Adgar Park West. Za projekt odpowiadają architekci z pracowni Hermanowicz Rewski Architekci
Autor: Hermanowicz Rewski Architekci Wizualizacja nowego biurowca D, który pojawi się w kompleksie Adgar Park West. Za projekt odpowiadają architekci z pracowni Hermanowicz Rewski Architekci

Grupa Adgar otrzymała pozwolenie na budowę nowej inwestycji biurowej w zespole biurowców Adgar Park West, przy Al. Jerozolimskich 181 w Warszawie. Architekci z pracowni Hermanowicz Rewski Architekci zaprojektowali w biurowcu D wyjątkową atrakcję.

W Adgar Park West powstanie piąty biurowiec z nową atrakcją dla aktywnych

W zespole biurowców Adgar Park West przy Al. Jerozolimskich 181 powstanie kolejna nowa inwestycja. Obecnie kompleks składa się z 4 obiektów o łącznej powierzchni około 45 tys. m2. Pod koniec maja Grupa Adgar uzyskała pozwolenie na budowę kolejnego, piątego biurowca – budynku D, który położony będzie w południowej części kompleksu.

Nowy budynek zaprojektowali architekci z pracowni Hermanowicz Rewski Architekci. Biurowiec w kształcie litery V będzie oferował 8 361 m2 powierzchni najmu oraz część wspólną, w której znajdzie się kawiarnia, restauracja i przestrzeń rekreacyjna.  Na parterze zaprojektowano miejsce na lokale handlowo-usługowe, zaś w podziemiu – parking. W obiekcie zaprojektowane zostało 4-kondygnacyjne lobby, w którym pojawi się wyjątkowa atrakcją – ścianka wspinaczkowa. Wybudowana zostanie w ramach strefy sportu i rekreacji AdgarFit. Będzie to najwyższa ścianka do wspinaczki w Warszawie. Dokładny termin rozpoczęcia i zakończenia inwestycji nie jest jeszcze ustalony.

Nazwa inwestycji: Adgar Park West – budowa biurowca D
Adres inwestycji: Al. Jerozolimskie 181, Warszawa
Inwestor: Grupa Adgar
Autor projektu architektonicznego: HRA Architekci Sp. z o.o. Sp.k.
Generalny wykonawca: jeszcze nie ustalono
Powierzchnia najmu: 8 361 m2

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej