Nowa hala produkcyjna firmy Hydro-Naval: CoBouw zakończył budowę

2011-11-07 11:42
Nowa hala produkcyjna firmy Hydro-Naval: CoBouw zakończył budowę
Autor: CoBouw Nowa siedziba firmy Hydro-Naval

Nowy zakład produkcyjny to nowoczesny, wielko kubaturowy kompleks przemysłowy o powierzchni zabudowy około 10 000 m2 i kubaturze około 70 000 m3 zlokalizowany w Słupskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Projektantem hali produkcyjnej i wykonawcą była firma CoBouw Polska.

Firma CoBouw Polska wykonała projekt techniczny konstrukcji oraz dostarczyła i wykonała montaż hali stalowej o łącznej powierzchni 7730 m2. Nowa hala produkcyjna z podtorzem siedemnastu suwnic o udźwigu od 12,5 do 25 ton i trzema obrotnicami wyposażona jest w najnowocześniejsze urządzenia i technologie. Dysponuje dwukrotnie wyższymi możliwościami od dotychczasowej oraz potencjałem podwojenia zdolności produkcyjnych.

Hydro-Naval jest firmą produkującą  wyposażenie dla przemysłu wydobycia ropy naftowej, wyposażenie pokładowe na różnego rodzaju jednostki pływające takie jak: windy kotwiczne łańcuchowe, hydrograficzne, linowe, rybackie, sejsmiczne itp. W swojej ofercie firma posiada również wyposażenie do systemów ratowania ludzkiego życia oraz dla marynarki wojennej.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej