Nietypowe hotele na świecie. Hotel 25 Hours z akcentami Levi Strauss

2013-08-01 14:20
Hotel_25_Hours_we_Frankfurcie
Autor: 25 Hours

Pokoje hotelowe i sposób ich zaaranżowania mogą być skutecznym sposobem na przyciągnięcie turystów. Hotele 25 Hours wyróżniają się tym, że każdy pokój ma inny wystrój. Sieć hoteli 25 Hours łączy temat przewodni - akcenty związane z marką Levi Strauss. Wszystko to jest dziełem architektów Delphine Buhro i Michaela Drehera.

Hotele 25 Hours wyróżniają się tym, że każdy pokój ma inaczej zaaranżowane wnętrze. Warto zaznaczyć, że hotel 25 Hhours we Frankfurcie nad Menem powstał w kooperacji z marką ubraniową Levi Strauss. Autorami projektu są architekci Delphine Buhro i Michael Dreher. Pokoje hotelowe są zaaranżowane w zależności od ceny i powierzchni. Te budżetowe mają surowy, a jednocześnie młodzieżowy klimat, ekskluzywne zaś są przestronne i przytulne. Jeansowe motywy, kojarzące się z marką Levi Strauss (takie jak spodnie na wieszaku czy kieszenie zawieszone na ścianie), widać tu na każdym kroku.
Kolejną wartą uwagi lokalizacją jest hotel 25 Hours HafenCity w Hamburgu – położony w nowoczesnej części miasta, gdzie stare doki i port są przebudowywane na dzielnice miejskie. W aranżacji hotelu dominują akcenty marynistyczne – liny, wiaderka, bulaje czy drewniane meble – kojarzące się z charakterystycznym wyposażeniem statków.
W marcu 2013 roku w stolicy Austrii został otwarty 25 Hours Hotel, który swoją obecnością urozmaicił dzielnicę Museum Quartier, zajmując miejsce pomiędzy pałacowymi obiektami. Hotel w Wiedniu to połączenie niebanalnego designu i ciekawych rozwiązań. Jednym słowem to funkcjonalny luksus w gustownej odsłonie. Ponadto w bliskiej odległości od hotelu goście znajdą wiele kulturalno-rozrywkowych atrakcji.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej