Następny Focus Mall - teraz w Jeleniej Górze

2009-12-17 13:48
Focus Mall Jelenia Góra
Autor: Parkridge Retail Poland

Parkridge Retail Poland realizuje budowę galerii rozrywkowo-handlowych Focus Mall w 5 miastach: Jeleniej Górze, Pile, Gliwicach, Starogardzie Gdańskim oraz w Tomaszowie Mazowieckim i Ostrowie Wielkopolskim.

Galeria Focus Mall w Jeleniej Górze to piąty w kolejności tego typu obiekt w Polsce realizowany przez Parkridge Retail Poland. Po ostatnim sukcesie odwiedzalności na poziomie ponad 350 tysięcy osób w ciągu pierwszych 2 tygodni funkcjonowania galerii FM w Piotrkowie Trybunalskim, utwierdzony w dobrze obranej strategii biznesowej inwestor z zapałem kontynuuje ekspansję rodzimego rynku - powiększając swoje portfolio. Tym razem jest to Jelenia Góra.
Jelenia Góra to ponad 85-tysięczne miasto położone w Kotlinie Jeleniogórskiej nad rzeką Bóbr, kiedyś stolica województwa jeleniogórskiego. Miasto z cyklicznymi imprezami kulturalnymi o statusie międzynarodowym (Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych, Międzynarodowy Festiwal Muzyki Jazzowej “Krokus Jazz Festiwal”, Organowej “Silesia sonans” czy Festiwal Filmów Komediowych “Barejada”) przyciąga turystów zagranicznych i zachęca do zwiedzania.

Focus Mall Jelenia Góra
Autor: Parkridge Retail Poland

Właśnie w tym mieście u zbiegu ulic 1 Maja i Kilińskiego powstaje nowoczesna galeria rozrywkowo-handlowa Focus Mall. Obiekt powstanie przy deptaku głównym, pomiędzy kamienicami. Ponadczasową, bardzo dobrze sprawdzającą się na rynku polskim i w dobie niesprzyjającej koniunktury gospodarczej, strategią firmy Parkridge, jest wybór najlepszych lokalizacji w mniejszych miastach, w ich centrach, blisko najważniejszych deptaków, miejsc najliczniej odwiedzanych przez mieszkańców zarówno miasta jak i okolic oraz licznych turystów. Galeria w Jeleniej Górze będzie wyjątkowym obiektem w tym mieście, zarówno pod względem ciekawej architektury jak i różnorodności najemców. Wysoka jakość wykonania Focus Malli oraz stała współpraca ze światowej sławy grafikiem, malarzem
i twórcą plakatów Rafałem Olbińskim, którego prace w gigantycznym rozmiarze zdobią każdy Focus Mall Parkridga, to cechy czyniące je niezwykle prestiżowymi i wyróżniające je spośród podobnych im obiektów w Polsce.
Galeria Focus Mall w Jeleniej Górze zaoferuje na 3 kondygnacjach i prawie 41 000 m2 powierzchni całkowitej obiektu - 87 sklepów znanych, lubianych i oczekiwanych marek, a dla zmotoryzowanych inwestor przygotował 300 bezpłatnych miejsc parkingowych.
Trwa już komercjalizacja obiektu, powierzchnia GLA to 17 500 m2. W tej chwili Firma The Blue Ocean Investment Group-BOIG skomercjalizowała już 23% powierzchni.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej