Następny Focus Mall - teraz w Jeleniej Górze

2009-12-17 13:48
Focus Mall Jelenia Góra
Autor: Parkridge Retail Poland

Parkridge Retail Poland realizuje budowę galerii rozrywkowo-handlowych Focus Mall w 5 miastach: Jeleniej Górze, Pile, Gliwicach, Starogardzie Gdańskim oraz w Tomaszowie Mazowieckim i Ostrowie Wielkopolskim.

Galeria Focus Mall w Jeleniej Górze to piąty w kolejności tego typu obiekt w Polsce realizowany przez Parkridge Retail Poland. Po ostatnim sukcesie odwiedzalności na poziomie ponad 350 tysięcy osób w ciągu pierwszych 2 tygodni funkcjonowania galerii FM w Piotrkowie Trybunalskim, utwierdzony w dobrze obranej strategii biznesowej inwestor z zapałem kontynuuje ekspansję rodzimego rynku - powiększając swoje portfolio. Tym razem jest to Jelenia Góra.
Jelenia Góra to ponad 85-tysięczne miasto położone w Kotlinie Jeleniogórskiej nad rzeką Bóbr, kiedyś stolica województwa jeleniogórskiego. Miasto z cyklicznymi imprezami kulturalnymi o statusie międzynarodowym (Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych, Międzynarodowy Festiwal Muzyki Jazzowej “Krokus Jazz Festiwal”, Organowej “Silesia sonans” czy Festiwal Filmów Komediowych “Barejada”) przyciąga turystów zagranicznych i zachęca do zwiedzania.

Focus Mall Jelenia Góra
Autor: Parkridge Retail Poland

Właśnie w tym mieście u zbiegu ulic 1 Maja i Kilińskiego powstaje nowoczesna galeria rozrywkowo-handlowa Focus Mall. Obiekt powstanie przy deptaku głównym, pomiędzy kamienicami. Ponadczasową, bardzo dobrze sprawdzającą się na rynku polskim i w dobie niesprzyjającej koniunktury gospodarczej, strategią firmy Parkridge, jest wybór najlepszych lokalizacji w mniejszych miastach, w ich centrach, blisko najważniejszych deptaków, miejsc najliczniej odwiedzanych przez mieszkańców zarówno miasta jak i okolic oraz licznych turystów. Galeria w Jeleniej Górze będzie wyjątkowym obiektem w tym mieście, zarówno pod względem ciekawej architektury jak i różnorodności najemców. Wysoka jakość wykonania Focus Malli oraz stała współpraca ze światowej sławy grafikiem, malarzem
i twórcą plakatów Rafałem Olbińskim, którego prace w gigantycznym rozmiarze zdobią każdy Focus Mall Parkridga, to cechy czyniące je niezwykle prestiżowymi i wyróżniające je spośród podobnych im obiektów w Polsce.
Galeria Focus Mall w Jeleniej Górze zaoferuje na 3 kondygnacjach i prawie 41 000 m2 powierzchni całkowitej obiektu - 87 sklepów znanych, lubianych i oczekiwanych marek, a dla zmotoryzowanych inwestor przygotował 300 bezpłatnych miejsc parkingowych.
Trwa już komercjalizacja obiektu, powierzchnia GLA to 17 500 m2. W tej chwili Firma The Blue Ocean Investment Group-BOIG skomercjalizowała już 23% powierzchni.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej