Maxima Industrial Park

2008-06-26 15:33
maxima
Autor: brak danych

Maxima Insustrial Park to kompleks magazynowo - produkcyjny klasy A, o łącznej powierzchni 12000 m2 oraz budynek biurowy o powierzchni 800 m2. Obiekt powstaje przy drodze krajowej numer 7, przy wyjeździe z aglomeracji warszawskiej w kierunku Trójmiasta, Torunia i Bydgoszczy.

Hale przystosowane będą do wysokiego składowania 12 metrów, wyposażone w kilkanaście doków przeładunkowych i specjalistyczne, szerokie bramy z poziomu "zero". Powierzchnie biurowe wyposażone będą w nowoczesny system klimatyzacji, okablowanie strukturalne i instalację sieci alarmowej. Metraże pomieszczeń oraz aranżacja wnętrz biur będą dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

W Maxima Industrial Park będzie można wynajmować powierzchnie w małych modułach: już od 2000 m2. Specyfikacja techniczna budynków, w tym wytrzymałość posadzki i swoboda modelowania wnętrza oraz liczne rozwiązania funkcjonalne są na najwyższym poziomie.
Koszt inwestycji wynosi około 20 milionów złotych. Oddanie obiektów do użytku planowane jest na czerwiec 2009 roku.
Wyłącznym agentem przy wynajmie i sprzedaży nowego kompleksu jest Agencja Jartom.

W Warszawie i okolicach znajduje się dużo obiektów magazynowych, trudno jednak znaleźć obiekty, w których można przechowywać towary chemiczne, niebezpieczne lub w inny sposób uciążliwe. Maxima Industrial Park będzie świadczył takie usługi.

czerwiec 2008

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej