Lidl Wilanów. Już otwarty największy, piętrowy Lidl w Warszawie

2020-01-31 10:17
Lidl Wilanów
Autor: Lidl Polska - materiały prasowe Nowy Lidl Wilanów jest nowoczesnym budynkiem energooszczędnym

Lidl - Wilanów będzie miał już dwa dyskonty sieci. Przypomnijmy, że pierwszy wilanowski Lidl działa od stycznia 2019 przy ul. Vogla 45. Nowy Lidl jest nietypowy, wielopoziomowy, z nowoczesnymi rozwiązaniami proekologicznymi. Zobacz jaki jest nowy Lidl Wilanów.

Lidl - Wilanów może się pochwalić piętrowym Lidlem

W czwartek 30 stycznia na warszawskim Wilanowie został otwarty nietypowy dla Warszawy Lidl. Przy ul. Rzeczposoplitej powstał 3-piętrowy budynek z parkingiem na parterze, salą sprzedaży o powierzchni 1,4 tys m² na pierwszym piętrze oraz przestrzenią biurową na najwyższej kondygnacji.

Ciekawe

W całej Polsce jest już ponad 700 sklepów Lidl, z czego w Warszawie 35. Wilanowski Lidl będzie 36.

Lidl - Wilanów zyska kolejny dyskont zanim powstanie galeria

Przypomnijmy, że od kilku lat trwa batalia o to jak ma wyglądać galeria handlowa w Wilanowie. Mieszkańcom bardzo zależy na ładzie architektonicznym dzielnicy. Dlatego też architektura nowego Lidla jest nowoczesna i nietypowa dla sieci dyskontów. Jednym z założeń inwestora było odpowiednie wkomponowanie bryły budynku w istniejącą architekturę.

Lidl Wilanów
Autor: Lidl Polska - materiały prasowe W Lidlu wialnowskim sala sprzedazy będzie miała 1,4 tys. m2

Proekologiczne rozwiązania w nowym Lidlu

Nowy Lidl ogrzewany będzie z wykorzystaniem gruntowych pomp ciepła. W budynku zastosowano też odzysk ciepła ciepła z urządzeń chłodniczych czy energooszczędne oświetlenie LED. Dzięki takim rozwiązaniom obiekt będzie energooszczędny. W wilanowskim Lidlu zainstalowano też ruchome chodniki i windy.

Jak dojechać do Lidla Wilanów?

Piętrowy Lidl w dzielnicy Wilanów powstał przy ul. Rzeczposoplitej.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej