Libero. Drapacz chmur w sąsiedztwie galerii Arkadia

2018-01-11 15:03
 Biurowiec Libero
Autor: Green Property Group Libero - powierzchnia biurowa w budynku to 28 tys. m²

Naprzeciwko centrum handlowego Arkadia, pomiędzy Młocińską, Burakowską i Okopową wyrośnie 120-metrowy biurowiec Libero. Inwestorem jest Green Property Group. Planowane otwarcie to 2020 rok.

Libero będzie pierwszym wysokim budynkiem biurowym z funkcją handlową od północnej strony dzielnicy Śródmieście. Powstanie dokładnie na granicy trzech dzielnic: Żoliborza ,Woli i Śródmieścia – praktycznie na samym dawnym Rondzie Babka (dziś Rondo Zgrupowania AK Radosław). Osiągnie wysokość 120 m i będzie miał 33 piętra. Powierzchnia biurowa budynku wyniesie 28 tys. m², a handlowa 3000 m². Na czterech podziemnych kondygnacjach wieżowca będzie 346 miejsc postojowych. Budowa drapacza chmur rozpocznie się w pierwszym półroczu 2018 (planowo w czerwcu), a zakończy się w 2021 roku. Projekt wieżowca powstał w pracowni JSK Architekci.

Nazwa inwestycji: Libero
Lokalizacja: Warszawa, ul. Burakowska 4
Funkcja: biurowo-handlowa
Inwestor: Green Property Group
Projektant: JSK Architekci
Całkowita powierzchnia: 31 tys. m²
Powierzchnia biurowa: 28 tys. m²
Powierzchnia handlowa: 3 tys m²
Liczba kondygnacji: 33
Rozpoczęcie budowy: czerwiec 2018
Zakończenie budowy: 2021

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej