Hotel sieci Holiday Inn został otwarty w Bydgoszczy

2010-10-13 18:41
Hotel Holiday Inn w Bydgoszczy
Autor: www.piaseckiphotography.com

W Bydgoszczy został otwarty czterogwiazdkowy hotel sieci Holiday Inn. Na gości czeka 134 pokoje o różnych standardach. Inwestorem i generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Budizol.

Hotel Holiday Inn stanął w centrum Bydgoszczy, przy ulicy Grodzkiej. Na 6 kondygnacjach zaplanowano 134 pokoje o różnych standardach, w tym 8 luksusowych apartamentów, 17 pokoi o podwyższonym standardzie, 3 pokoje dla osób niepełnosprawnych. Przygotowano również garaż z 58 miejscami parkingowymi, w którym 3 miejsca  przeznaczono dla osób niepełnosprawnych. W hotelu znajduje się 6 sal konferencyjnych wyposażonych w sprzęt audiowizualny. Łączna powierzchni pomieszczeń konferencyjnych zajmuje 521 m2. Na gości czeka restauracja, bar a także sala do ćwiczeń. Budynek będzie przystosowany dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich. Projekt architektoniczny hotelu został wykonany w pracowni Almi Design.

- Rynek zmienił się od czasu, gdy Holiday Inn rozpoczął swoją działalność 50 lat temu. Jak ulubiona marka hotelowa na świecie musimy się nadal rozwijać, aby odpowiedzieć na zmieniające się potrzeby dzisiejszych klientów indywidualnych i biznesowych - powiedział Andrzej Musiński, dyrektor generalny Holiday Inn.

Hotel Holiday Inn w Bydgoszczy
Autor: www.piaseckiphotography.com
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej