Hotel Gołębiewski w Pobierowie podał datę otwarcia! Czy tym razem uda się dotrzymać terminu?

2023-07-31 11:22

Hotel Gołębiewski Pobierowo jest największym hotelem w Polsce. Najpierw na profilu hotelu pojawiły zdjęcia wnętrz, które świadczą o tym, że ten gigantyczny hotel nad polskim morzem wkrótce będzie gotowy i zacznie przyjmować gości już w wakacje 2023. Teraz serwis gs24.pl, powołując się na rozmowę z właścicielem hotelu, podał nową datę otwarcia hotelu Gołębiewski w Pobierowie.

Kiedy otwarcie hotelu Gołębiewski w Pobierowie?

Wciąż nie ma oficjalnej daty otwarcia Hotel Gołębiewski w Pobierowie. Na początku maja hotel na swoim profilu na Facebooku opublikował zdjęcia wnętrz, które mogły sugerować, że hotel będzie gotowy na wakacyjny sezon 2023. Do tej pory nie pojawił się jednak żaden oficjalny komunikat w tej sprawie.

Informacje o bliskim otwarciu hotelu wracają co sezon. Jednak zdjęcia z placu budowy hotelu pokazują coś innego.

Serwis konferencje.pl miesiąc temu napisał o planowanym otwarciu w III kwartale 2023 r. W pierwszym etapie gościom udostępnione zostaną 4 z 11 zaplanowanych pięter, maksymalnie 500 pokoi, 2 restauracje, recepcja oraz baseny: pływacki i dziecięcy. Zresztą oddawanie inwestycji etapami od początku zapowiadał sam właściciel hotelu.

Teraz serwis gs24.pl, powołując się na rozmowy z pracownikami i właścicielami hotelu Gołębiewski w Pobierowie, mówi o październiku 2023.

Tej daty nie potwierdzają oficjalne źródła. Nie ma też wciąż informacji o możliwości rezerwacji na stronie hotelu.

Poniżej ostanie zdjęcia wnętrz hotelu opublikowane na profilu Hotel Gołębiewski Pobierowo w obiektywie Adam-Brzoza.com - National Geographic Poland photographer.

Pobierowo Hotel Gołębiewski - gigantyczna inwestycja!

Hotel Gołębiewski w Pobierowie to gigantyczna inwestycja. Jest największym ze wszystkich hoteli w ramach swojej sieci i zarazem największym takim obiektem w Polsce. 

Liczby:

  • 13-kondygnacji, w tym 11 pięter nadziemnych i dwie kondygnacje podziemne.
  • 1,4 tys. pokoi, w których nocleg znajdzie ponad 3 tys. gości.

Hotel będzie mieć własne ujęcia wody, zewnętrzne i wewnętrzne baseny, spa, restauracje, pub, ogólnodostępną kawiarnię, dwie sale teatralno-kinowe.

Dokładna lokalizacja hotelu Gołębiewski Pobierowo - mapa

Lokalizacja nowej inwestycji oddalona jest ok. 60 kilometrów od Kołobrzegu i 40 kilometrów od Międzyzdrojów.

Listen on Spreaker.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej