Hala magazynowa i biurowiec. Amwin buduje dla firmy V33

2011-07-18 14:28
Hala magazynowa i biurowiec realizowane przez firmę Amwin dla firmy V33 w Zakrzewie k. Poznania
Autor: amwin Hala magazynowa i biurowiec realizowane przez firmę Amwin dla firmy V33 w Zakrzewie k. Poznania

Amwin, generalny wykonawca obiektów przemysłowych buduje halę magazynową i biurowiec z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi dla firmy V33, specjalizującej się w produkcji farb i lakierów do drewna oraz metalu. Hala magazynowa i biurowiec powstaje w Zakrzewie k. Poznania.

Hala magazynowa i biurowiec - projekt Amwin dla firmy V33

Hala magazynowa i biurowiec, realizowane przez Amwin dla firmy V33 będą wyposażone w innowacyjne rozwiązania, takie jak: stacja dokowa z podgrzewanymi zjazdami oraz układ regałów wysokiego składowania z wąskimi korytarzami do wózków systemowych. Ciekawym rozwiązaniem jest zaprojektowany przez Amwin układ doświetleń w ciągach komunikacyjnych wyposażony w pasma świetlne oraz klapy oddymiające. Obiekt będzie spełniał nowoczesne wymagania obsługi logistycznej.

Powierzchnia hali magazynowej będzie wynosić ok. 2000 mkw., natomiast część biurowo-socjalna będzie znajdować się na dwóch kondygnacjach o powierzchni 500 mkw. Obiekt o wysokości ok. 12 m został zaprojektowany przez biuro projektowe firmy Amwin, w oparciu o własne rozwiązania Qamwin. Część magazynowa jest realizowana w technologii konstrukcji stalowej, natomiast część biurowo-socjalna w technologii tradycyjnej. Obudowa hali magazynowej będzie wykonana w oparciu o rozwiązanie płyty warstwowej. Dach hali montowany będzie w układzie dwuspadowym, pokryty zostanie blachą konstrukcyjną, izolacją, a także folią PVC-membrana.

Firma Amwin jest odpowiedzialna za przeprowadzenie całego procesu budowlanego od projektu architektonicznego, konstrukcyjnego, branży sanitarnej i elektrycznej, pozyskania pozwolenia na budowę, aż do oddania do użytkowania. Do zadań firmy Amwin należy również zagospodarowanie terenu, wykonanie wszystkich instalacji, dostawa i montaż hali Qamwin, przeprowadzenie prac ziemnych i fundamentowych oraz wykonanie posadzki przemysłowej.

Przewidywany termin zakończenia budowy to luty 2012 r.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej