Hala magazynowa i biurowiec. Amwin buduje dla firmy V33

2011-07-18 14:28
Hala magazynowa i biurowiec realizowane przez firmę Amwin dla firmy V33 w Zakrzewie k. Poznania
Autor: amwin Hala magazynowa i biurowiec realizowane przez firmę Amwin dla firmy V33 w Zakrzewie k. Poznania

Amwin, generalny wykonawca obiektów przemysłowych buduje halę magazynową i biurowiec z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi dla firmy V33, specjalizującej się w produkcji farb i lakierów do drewna oraz metalu. Hala magazynowa i biurowiec powstaje w Zakrzewie k. Poznania.

Hala magazynowa i biurowiec - projekt Amwin dla firmy V33

Hala magazynowa i biurowiec, realizowane przez Amwin dla firmy V33 będą wyposażone w innowacyjne rozwiązania, takie jak: stacja dokowa z podgrzewanymi zjazdami oraz układ regałów wysokiego składowania z wąskimi korytarzami do wózków systemowych. Ciekawym rozwiązaniem jest zaprojektowany przez Amwin układ doświetleń w ciągach komunikacyjnych wyposażony w pasma świetlne oraz klapy oddymiające. Obiekt będzie spełniał nowoczesne wymagania obsługi logistycznej.

Powierzchnia hali magazynowej będzie wynosić ok. 2000 mkw., natomiast część biurowo-socjalna będzie znajdować się na dwóch kondygnacjach o powierzchni 500 mkw. Obiekt o wysokości ok. 12 m został zaprojektowany przez biuro projektowe firmy Amwin, w oparciu o własne rozwiązania Qamwin. Część magazynowa jest realizowana w technologii konstrukcji stalowej, natomiast część biurowo-socjalna w technologii tradycyjnej. Obudowa hali magazynowej będzie wykonana w oparciu o rozwiązanie płyty warstwowej. Dach hali montowany będzie w układzie dwuspadowym, pokryty zostanie blachą konstrukcyjną, izolacją, a także folią PVC-membrana.

Firma Amwin jest odpowiedzialna za przeprowadzenie całego procesu budowlanego od projektu architektonicznego, konstrukcyjnego, branży sanitarnej i elektrycznej, pozyskania pozwolenia na budowę, aż do oddania do użytkowania. Do zadań firmy Amwin należy również zagospodarowanie terenu, wykonanie wszystkich instalacji, dostawa i montaż hali Qamwin, przeprowadzenie prac ziemnych i fundamentowych oraz wykonanie posadzki przemysłowej.

Przewidywany termin zakończenia budowy to luty 2012 r.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej