Ghelamco Poland buduje w Łodzi nową siedzibę mBanku

2015-12-30 11:50
mBank w Łodzi
Autor: Ghelamco Poland Biurowiec Przystanek mBank w Łodzi

Nowoczesny biurowiec Przystanek mBank powstaje w Łodzi przy ulicy Kilińskiego 74. Inwestorem oraz deweloperem projektu jest firma Ghelamco Poland. Przekazanie inwestycji do użytkowania zaplanowano na trzeci kwartał 2017.

Biurowiec Przystanek mBank powstaje w samym centrum Łodzi i jest jednym z najnowocześniejszych w mieście. Będzie miał około 24 tys. m² powierzchni biurowej i stanie się główną siedzibą dla pracowników Grupy mBanku. Umowa najmu została zawarta na okres 12 lat. Budynek będzie miał sześć kondygnacji nadziemnych i 25 m wysokości. Zostanie zintegrowany z zabytkowym pałacykiem oraz sutereną, które znajdują się w pobliżu. W ramach inwestycji powstanie również podziemny parking ze 180 miejscami parkingowymi. Dla rowerzystów zaprojektowano pełną infrastrukturę, zaplecze (szatnie, prysznice) oraz 140 postojów. Deweloper zajmie się również aranżacją terenów zielonych wokół inwestycji. Plac przylegający do biurowca ma być wypełniony drzewami i krzewami oraz elementami małej architektury, co stworzy atrakcyjną przestrzeń dla pracowników oraz klientów banku. Przeprowadzka do nowego budynku będzie możliwa w trzecim kwartale 2017.

mBank w Łodzi
Autor: Ghelamco Poland Biurowiec Przystanek mBank w Łodzi

Nazwa inwestycji: Przystanek mBank
Lokalizacja: Łódź, ul. Kilińskiego 74
Funkcja: komercyjna
Inwestor: Ghelamco Poland
Generalny wykonawca: Ghelamco Poland
Powierzchnia całkowita: 24 000 m²
Liczba miejsc parkingowych: 180
Rozpoczęcie budowy: III kwartał 2015
Zakończenie budowy: III kwartał 2017

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej