Galeria Wiatraczna na Pradze

2007-07-20 10:24
Rogowski Development
Autor: brak danych

Na warszawskiej Pradze w okolicy Ronda Wiatraczna powstanie "Galeria Wiatraczna". Inwestorem jest białostocka firma Rogowski Development.

Na działce zlokalizowanej między Grochowską a Kobielską powstanie nowy kompleks mieszkaniowo-handlowy. Budynek będzie miał zróżnicowaną wysokość: najniższy 7-piętrowe budynek zlokalizowany będzie od strony ulicy Kobielskiej, 10-pietrowy powstanie w środkowej części, a 15-piętrowy od strony Grochowskiej i Ronda Wiatraczna. Dla klientów galerii zaprojektowano garaż podziemny, dla mieszkańców poziom garażu znajdzie się na drugim piętrze, tuż nad częścią usługową. Mieszkania zlokalizowane zostaną od trzeciego piętra.

Powierzchnia działki przeznaczonej na budowę kompleksu wynosi blisko 7,4 tys. mkw. Powierzchnia handlowo-usługowa to około 7 tys. mkw, a powierzchnia mieszkań 13,5 tys. mkw. Zaprojektowane są 237 mieszkania, które wyposażone zostały w loggie lub taras. W częściach wspólnych budynku takich jak hall, korytarze czy wejście do budynku zaplanowano marmurowe wykończenia.
Cena za metr jest stała i wynosi od 8600 do 9500 zł. Obiekt  będzie miał własną portiernię, domofony oraz ochronę. Generalnym wykonawcą jest firma Rogowski Budownictwo. Zakończenie robót planowane jest na drugi kwartał 2009 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej