Galeria Orkana oddana do użytku

2007-05-22 18:10
galeria
Autor: brak danych

19 sierpnia 2006 roku została otwarta Galeria Orkana. Obiekt zlokalizowany jest na lubelskim osiedlu Węglin. Jego budowa trwała ponad rok.

Centrum handlowe mieści się u zbiegu ulic Orkana i Zwycięskiej. W sąsiedztwie znajdują się także inne wielkopowierzchniowe sklepy. W dwupoziomowym budynku jest około 40 sklepów. Metraże butików są różne. Największą powierzchnię, bo aż 7tys. mkw. zajmuje sklep marki Jysk. Zakupy w nim będzie można zrobić dopiero od października 2006 roku. Pod obiektem znajduje się parking podziemny na około 270 samochodów. Powierzchnia użytkowa Galerii Orkana liczy prawie 17 tys. mkw. Inwestycja była realizowana od maja 2005 roku. Generalnym wykonawcą obiektu była firma Strabag S.A., natomiast za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Bieńkowski, Lis, Mierzewa-Architekci sp.z o.o.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej