Galeria Konstantynów otwarta

2009-03-27 11:06
Galeria w Konstantynowie Łódzkim
Autor: Varitex SA

28 marca nastąpi uroczyste otwarcie galerii handlowej w Konstantynowie Łódzkim. Znajdą się w niej delikatesy, sklepy z odzieżą, apteka, drogeria, punkty usługowe. Klienci będą mogli przyjść nie tylko na zakupy, lecz także do pizzerii i kawiarni oraz do towarzyszących im ogródków.

Galeria Konstantynów powstała u zbiegu ulic Jana Pawła II i Kopernika w centrum miasta, przy trasie przelotowej Łódź – Sieradz. Obiekt ma charakter handlowo-usługowo-gastronomiczny. Największą powierzchnię zajmować będą delikatesy BOMI. Pozostałe lokale zostaną zajęte przez firmy oferujące odzież, obuwie, kosmetyki oraz punkty usługowe. Przed głównym wejściem do budynku galerii handlowej powstał 250-metrowy plac. Będą się tu mogły odbywać różnego typu koncerty, występy, a także imprezy organizowane przez sąsiedni Miejski Ośrodek w Konstantynowie. „W mieście bardzo brakowało miejsca, w którym można by zrobić pełne zakupy i zdarzało się, że po niektóre artykuły trzeba było jechać do Łodzi. Wiem, bo stąd właśnie pochodzę" – mówi Marcin Ulacha, Dyrektor ds. Rozwoju firmy Varitex i dodaje „Tutaj będzie można kupić nie tylko produkty codziennego użytku, lecz także bardziej wyrafinowane towary, takie jak dobre wina, specjały kuchni z całego świata, markowe kosmetyki. Cieszę się również, że miastu przybędzie nowe miejsce spotkań i wydarzeń kulturalnych".
Galeria została wybudowana przez firmę Varitex SA.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej