Galeria Echo wyróżniona w Cannes

2009-11-27 13:58
Pałac Festiwalowy w Cannes
Autor: Echo Investment SA

Rozbudowywana Galeria Echo została zaprezentowana na specjalnej sesji podczas targów Mapic 2009 - największej w Europie imprezie rynku nieruchomości komercyjnych, która odbyła się w słynnym Palais des Festivals w Cannes we Francji.

Powołane przez organizatorów targów międzynarodowe jury wybrało Galerię Echo jako jeden z najlepiej zapowiadających się i najciekawszych projektów komercyjnych przedstawionych na Mapic. Z pośród wszystkich zgłoszeń do kategorii „Shopping Centers Projects” wybrano 10 najlepszych projektów, wśród których znalazły się obiekty z Europy, Afryki, Azji i Ameryki Południowej.

Podczas targów kielecka spółka, poza Galerią Echo, zaprezentowała również siedem innych projektów w Polsce: Metropolis w Poznaniu, Astra Centrum w Szczecinie, Galeria Olimpia w Bełchatowie, Galeria Sudecka w Jeleniej Górze, Galeria Amber w Kaliszu, Galeria Veneda w Łomży i rozbudowywany Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu i dwa zagraniczne: Korona w rumuńskim Brasov i Mundo w węgierskim Budapeszcie. Jednak to powstająca w Kielcach Galeria cieszyła się największym zainteresowaniem odwiedzających. To nie tylko jeden z największych i najciekawszych projektów prezentowanych na targach w Cannes. Kieleckie centrum nieustannie pojawia się na łamach polskiej i zagranicznej prasy branżowej, od czasu spektakularnej transakcji kredytowej zawartej podczas innego ważnego dla rynku nieruchomości wydarzenia - monachijskich targów EXPO REAL.

Stoisko targowe Echo Investment było jednym z największych i najczęściej odwiedzanych polskich standów na tegorocznym MAPIC’u.
Autor: Echo Investment SA Stoisko targowe Echo Investment było jednym z największych i najczęściej odwiedzanych polskich standów na tegorocznym MAPIC’u.

Warto dodać, że Galeria Echo, podczas ostatniej Dorocznej Konferencji Budownictwa i Nieruchomości w Warszawie została określona mianem „symbolu końca kryzysu” dla całej polskiej branży Real Estate.


MAPIC to jedne z największych i najważniejszych targów nieruchomości komercyjnych na świecie. W tegorocznej edycji, która odbyła się w dniach 18-20 listopada wzięło udział ponad 6 700 uczestników, wśród których znaleźli się m.in.: deweloperzy, architekci, przedstawiciele dużych sieci handlowych, światowych marek, sieci kinowych i agencji nieruchomości. MAPIC odwiedzili reprezentanci ponad 60 krajów.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej