Designer Outlet Warszawa. Popularne centrum handlowe będzie jeszcze większe

2019-11-28 10:56
Designer Outlet Warszawa
Autor: materiały prasowe Designer Outlet Warszawa to duże centrum handlowe na granicy Warszawy i Piaseczna

Designer Outlet Warszawa dawniej Fashion House to centrum handlowe, które mieści się na granicy Warszawy i Piaseczna. Swoją popularność zawdzięcza rozbudowanej ofercie marek premium typu Furla, Armani, Calvin Klein, itp. W niedalekiej przyszłości w Designer Outlet Warszawa przybędzie około 30 nowych sklepów. Wszystko za sprawą planowanej rozbudowy centrum handlowego. Zobacz wizualizacje.

Nazwa Designer Outlet Warszawa jest nieco myląca, ponieważ outlet znajduje się w podwarszawskim Piasecznie, w okolicy skrzyżowania ulic Puławskiej i Energetycznej. Mimo to nie brakuje klientów, którzy tłumnie odwiedzają centrum handlowe w poszukiwaniu okazji w markowych sklepach. Amatorów wyprzedaży z pewnością ucieszy fakt, że powierzchnia Designer Outlet Warszawa będzie jeszcze większa.

Designer Outlet Warszawa
Autor: materiały prasowe Nowe skrzydło Designer Outlet Warszawa będzie miało jedną trzecią obecnej powierzchni

Designer Outlet Warszawa- jakie będzie nowe centrum handlowe?

Centrum handlowe powiększy się o nowe skrzydło, które zaprojektował belgijski architekt Jan Demeyere z pracowni Chapman Taylor. Jego powierzchnia wyniesie 5,5 tys. m², a to jest prawie jedna trzecia aktualnej powierzchni Designer Outlet Warszawa. Fasada budynku będzie wyglądała jak ustawione obok siebie kamieniczki, podobnie jak istniejąca. W środku natomiast powstanie jednokondygnacyjna hala podzielona na wiele boksów. Nowe skrzydło zajmie część trenu dzisiejszego parkingu, ale miejsc postojowych nie zabraknie. Obok centrum handlowego powstanie 3-kondygnacyjny budynek, w którym będzie 400 miejsc postojowych. Obiekt wyrośnie w pobliżu ul. Pułaskiej. Jego fasada zostanie wykończona cegłą i metalową siatką.

Jak dojechać do Designer Outlet Piaseczno?

Aby dojechać do Designer Outlet Warszawa trzeba jechać z Warszawy ulicą Puławską w kierunku Piaseczna. Centrum handlowe znajduje się po lewej stronie zaraz za Auchan. Do Designer Outlet Warszawa można dojechać również autobusem 709 i 727.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Czytaj więcej