Designer Outlet Warszawa. Popularne centrum handlowe będzie jeszcze większe

2019-11-28 10:56
Designer Outlet Warszawa
Autor: materiały prasowe Designer Outlet Warszawa to duże centrum handlowe na granicy Warszawy i Piaseczna

Designer Outlet Warszawa dawniej Fashion House to centrum handlowe, które mieści się na granicy Warszawy i Piaseczna. Swoją popularność zawdzięcza rozbudowanej ofercie marek premium typu Furla, Armani, Calvin Klein, itp. W niedalekiej przyszłości w Designer Outlet Warszawa przybędzie około 30 nowych sklepów. Wszystko za sprawą planowanej rozbudowy centrum handlowego. Zobacz wizualizacje.

Nazwa Designer Outlet Warszawa jest nieco myląca, ponieważ outlet znajduje się w podwarszawskim Piasecznie, w okolicy skrzyżowania ulic Puławskiej i Energetycznej. Mimo to nie brakuje klientów, którzy tłumnie odwiedzają centrum handlowe w poszukiwaniu okazji w markowych sklepach. Amatorów wyprzedaży z pewnością ucieszy fakt, że powierzchnia Designer Outlet Warszawa będzie jeszcze większa.

Designer Outlet Warszawa
Autor: materiały prasowe Nowe skrzydło Designer Outlet Warszawa będzie miało jedną trzecią obecnej powierzchni

Designer Outlet Warszawa- jakie będzie nowe centrum handlowe?

Centrum handlowe powiększy się o nowe skrzydło, które zaprojektował belgijski architekt Jan Demeyere z pracowni Chapman Taylor. Jego powierzchnia wyniesie 5,5 tys. m², a to jest prawie jedna trzecia aktualnej powierzchni Designer Outlet Warszawa. Fasada budynku będzie wyglądała jak ustawione obok siebie kamieniczki, podobnie jak istniejąca. W środku natomiast powstanie jednokondygnacyjna hala podzielona na wiele boksów. Nowe skrzydło zajmie część trenu dzisiejszego parkingu, ale miejsc postojowych nie zabraknie. Obok centrum handlowego powstanie 3-kondygnacyjny budynek, w którym będzie 400 miejsc postojowych. Obiekt wyrośnie w pobliżu ul. Pułaskiej. Jego fasada zostanie wykończona cegłą i metalową siatką.

Jak dojechać do Designer Outlet Piaseczno?

Aby dojechać do Designer Outlet Warszawa trzeba jechać z Warszawy ulicą Puławską w kierunku Piaseczna. Centrum handlowe znajduje się po lewej stronie zaraz za Auchan. Do Designer Outlet Warszawa można dojechać również autobusem 709 i 727.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej