Fabryka Epedal Polska

2009-05-21 15:20

Martifer Konstrukcje Sp. z o.o. jest generalnym wykonawcą projektu fabryki Epedal Polska Sp. z o.o. Obiekt powstał na terenie KSSE Katowice, podstrefa Gliwice.

Epedal jest częścią portugalskiego przedsiębiorstwa specjalizującego się w produkcji komponentów stalowych do nadwozi samochodowych. Nowy budynek składa się z hali produkcyjnej o powierzchni 2300m2 i części biurowej o powierzchni 300 m2.
Prace przy budowie fabryki ruszyły w lipcu 2008 r. Rozpoczęto je od wykonania nasypu do rzędnej poziomu ulicy Eiffel’a. Następnie utworzono fundamenty konstrukcji nośnej, fundamenty urządzeń – pras hydraulicznych, zmontowano konstrukcję stalową, wykonano poszycie dachu i lekką obudowę ścian. Kolejnym elementem było wykonanie posadzki przemysłowej. Po zakończeniu tego zadania, rozpoczęły się roboty wykończeniowe – układanie kabli, rur, ścianek działowych i glazury. Zamontowano bramy, doki, sprężarkę, suwnicę i urządzenia klimatyzacyjno-wentylacyjne. Na zewnątrz wykonano drogi wewnętrzne. Wbudowano nowe ogrodzenie, bramy oraz zrealizowano projekt zieleni.

Fabryka Epedal Polska
Autor: Martifer Polska Sp. z o.o. Fabryka Epedal Polska – generalnym wykonawcą była firma Martifer Konstrukcje Sp. z o.o.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej