Electrolux rozbuduje fabryki

2007-05-17 16:33
Electrolux
Autor: PM Group Polska

Electrolux ma w planie rozbudowanie dwóch fabryk - w Żarowie i Siewierzu. Za projekt i nadzór nad pracami związanymi z rozbudową zakładów odpowiedzialna jest firma PM Group Polska.

Inwestycja dotycząca działającej na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej fabryki zmywarek w Żarowie obejmie powiększenie hali produkcyjnej o 5 tys. mkw. oraz rozbudowę części socjalnej, kantyny oraz szatni wraz z towarzyszącą infrastrukturą techniczną. Prace budowlane mają się rozpocząć w czerwcu 2006 roku, a ich zakończenie przewidziane jest na koniec października.

Druga inwestycja obejmie rozbudowę zakładu produkcji suszarek bębnowych w Siewierzu, w tym rozbudowę istniejącego budynku pod instalację nowej lakierni, magazyn materiałów chemicznych i oczyszczalnię oraz rozbudowę szatni. Zakład powiększy się w sumie o 3 tys. mkw. powierzchni. Termin realizacji przewidziano na koniec tego roku.

Na zlecenie firmy Electrolux PM Group Polska zajmuje się pełnym zakresem usług związanych z zarządzaniem realizacją obu inwestycji, tj. pracami projektowymi, uzyskaniem pozwolenia na budowę oraz przeprowadzeniem przetargu na generalnego wykonawcę. PM Group Polska będzie także sprawować nadzór nad realizacją inwestycji.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej