Drugi etap budowy rozpoczęty

2007-05-22 18:40
IBC
Autor: brak danych

Na początku kwietnia 2006 roku rozpoczęły się prace budowlane drugiego etapu International Business Center. Biurowiec zlokalizowany jest w Warszawie przy Al. Armii Ludowej 14. Inwestorem i właścicielem powstającego projektu jest GLL Real Estate Partner.

International Business Center to budynek biurowy, który mieści się w stolicy, niedaleko Pól Mokotowskich. Powierzchnia biurowa liczy 35 tys. mkw. Prace budowlane nad drugim etapem rozpoczęły się w kwietniu 2006 roku. Projekt cieszy się dużym zainteresowaniem. Prowadzone są rozmowy w sprawie wynajmu powierzchni biurowej. Centrum ma być oddane do uzytku do końca maja 2007 roku.
Generalnym wykonawcą projektu będzie firma Hochtief Polska Oddział Budokor. Projekt obejmuje realizację 14 kondygnacyjnego budynku biurowego oraz 3 kondygnacyjnego parkingu podziemnego o powierzchni całkowitej ponad 4 tys. mkw. Autorem projektu wykonawczego obiektu jest firma Epstein.

Pierwszy etap projektu został ukończony w 2002 roku. Powierzchnia biurowa jest już wynajęta w calości. Wiele dużych firm ma swoje siedziby w International Business Center m.in.: Pricewaterhouse Coopers, Avon EMEA Finance Service Centre; Softaware AG, Eli Lilly.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej