Domoteka już otwarta

2007-05-21 19:06
Domoteka
Autor: brak danych

20 września 2006 roku ruszyła Domoteka. Centrum wyposażenia wnętrz powstało w Parku Handlowym Targówek przy ulicy Malborskiej w Warszawie.

Domoteka to pierwsze tematyczne centrum handlowe w Polsce. Deweloperem jest Inter IKEA Centre Polska SA. Powierzchnia całkowita centrum liczy 24 tys. mkw. W 80 sklepach klienci będą mogli znaleźć wszystkie potrzebne do urządzenia domu rzeczy. Sklepy podzielono według oferty: wyposażenie kuchni, jadalni, pokoju dla dzieci, łazienki, salonu oraz sypialni. W galerii jest także miejsce na wystawy i prezentacje. W dniu otwarcia zaplanowano aż pięć wystaw. Obiekt powstał w niecałe dziewięć miesięcy od rozpoczęcia prac budowlanych.

Pomysł na stworzenie centrum handlowego tego rodzaju rodził się kilka lat. Deweloper chciał, aby w Polsce powstała galeria, w której średnia i wyższa półka produktów znajdzie swoje wydzielone miejsce, gdzie pod jednym dachem uda się zgromadzić ofertę znanych marek oraz interesujących kolekcji niszowych. Wnętrze Domoteki wyróżnia się unikalną architekturą. Materiały wykorzystane w aranżacji przestrzeni wspólnych to naturalny kamień i drewno. Fasada obiektu wykonana została z transparentnego szkła.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Czytaj więcej