Domoteka już otwarta

2007-05-21 19:06
Domoteka
Autor: brak danych

20 września 2006 roku ruszyła Domoteka. Centrum wyposażenia wnętrz powstało w Parku Handlowym Targówek przy ulicy Malborskiej w Warszawie.

Domoteka to pierwsze tematyczne centrum handlowe w Polsce. Deweloperem jest Inter IKEA Centre Polska SA. Powierzchnia całkowita centrum liczy 24 tys. mkw. W 80 sklepach klienci będą mogli znaleźć wszystkie potrzebne do urządzenia domu rzeczy. Sklepy podzielono według oferty: wyposażenie kuchni, jadalni, pokoju dla dzieci, łazienki, salonu oraz sypialni. W galerii jest także miejsce na wystawy i prezentacje. W dniu otwarcia zaplanowano aż pięć wystaw. Obiekt powstał w niecałe dziewięć miesięcy od rozpoczęcia prac budowlanych.

Pomysł na stworzenie centrum handlowego tego rodzaju rodził się kilka lat. Deweloper chciał, aby w Polsce powstała galeria, w której średnia i wyższa półka produktów znajdzie swoje wydzielone miejsce, gdzie pod jednym dachem uda się zgromadzić ofertę znanych marek oraz interesujących kolekcji niszowych. Wnętrze Domoteki wyróżnia się unikalną architekturą. Materiały wykorzystane w aranżacji przestrzeni wspólnych to naturalny kamień i drewno. Fasada obiektu wykonana została z transparentnego szkła.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej