Dawniej Silesia, teraz Reinhold

2008-03-11 14:41
Reinhold biura
Autor: brak danych

Reinhold Center - to nowa nazwa katowickiego kompleksu biurowego Silesia Atrium. Zmiana poprzedza debiut giełdowy właściciela obiektu, firmy Reinhold Polska.

Zmiana nazwy ma na celu utożsamienie obiektu z globalną marką Reinhold i reprezentowanym przez nią standardem usług. Decyzja Reinhold Polska wpisuje się w ogólną strategię rozwoju firmy na Śląsku.
"To pierwsza tak duża inwestycja naszej firmy w regionie. Reinhold Center, jako jeden z najnowocześniejszych obiektów w województwie śląskim, będzie wizytówką naszych możliwości" - podkreśla Bartłomiej Solik, Investment Manager Reinhold Polska.

Reinhold Center jest kompleksem biurowym klasy A usytuowanym przy największej ulicy w Katowicach, al. Wojciecha Korfantego. W 2008 r. do użytku oddane zostanie 10 tys. m2 powierzchni biurowej oraz 300 miejsc parkingowych. Firma Reinhold Polska, obecna na naszym rynku od 2005 r.  wchodzi w skład grupy kapitałowej Reinhold, szwedzkiej firmy działającej na rynku międzynarodowym w różnych gałęziach branży budowlanej. Zajmuje się zarówno klasyczną działalnością deweloperską, jak i inwestycjami w gotowe projekty. Spółka ma biura w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu.
Komisja Papierów Wartościowych zatwierdziła 15 października 2007 r. prospekt emisyjny spółki i wejście na warszawską giełdę planowane jest jeszcze w tym roku. 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej