CWT powstanie w Szczecinie

2007-05-17 17:45
CWT
Autor: brak danych

Centrum Wysokich Technologii zlokalizowane będzie w centrum miasta, przy ulicy Malczewskiego. Biurowiec powstanie na mocy trójstronnego porozumienia między Prezydentem Szczecina, Echo Investment oraz spółką TietoEnator RTS.

Centrum Wysokich Technologii zbuduje kielecka spółka Echo Investment. Biurowiec o powierzchni 10 tys. mkw. wyposażony będzie w specjalistyczne instalacje i oparty będzie o najnowsze rozwiązania technologiczne. W gmachu siedzibę będą miały firmy specjalizujące się w zaawansowanych technologiach informatycznych i telekomunikacyjnych, ze specjalnym uwzględnieniem branży BPO. Pierwszy najemca to firma TietoEnator, dla której zarezerwowano 3 tys. mkw.

Biurowiec projektuje gdyńska pracownia Arch-Deco. Echo Investment zapowiada, że budowa obiektu zacznie się jeszcze w 2007 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej