Corner Plaza na Mokotowie

2007-06-04 15:05

Warszawska spółka IMMO-LUX wybuduje na Mokotowie prestiżowy obiekt. Znajdą się w nim apartamenty, powierzchnie handlowe i usługowe, restauracje i powierzchnie biurowe. Inwestor liczy na to, że prestiżowa lokalizacja budynku zachęci do wynajmu powierzchni kadrę menedżerską, kancelarie prawnicze i firmy consultingowe.

Nowy obiekt zamknie ciąg już istniejących budynków przy ul. Puławskiej, między Madalińskiego i Narbutta. Projekt pozwala na bardzo elastyczny podział powierzchni nawet już po zakończeniu budowy, w czasie istnienia budynku. Corner Plaza będzie chroniony przez całą dobę. Termin realizacji tej inwestycji przewidziano na czerwiec 2005 roku. Dotychczas spółka IMMO-LUX zajmowała się głównie renowacją obiektów już istniejących. Odrestaurowała m. in. Dwór Myśliwski "Gniewomierz" w Puszczy Noteckiej, secesyjne wille w Międzyzdrojach i "Budrysówkę" w Zakopanem.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej