Centrum Jantar powstanie w Słupsku

2007-05-21 15:35
Jantar
Autor: brak danych

Grupa Casino wraz ze swoją spółką developerską Mayland Real Estate niedługo rozpocznie budowę Centrum Handlowego Jantar w Słupsku. Wartość inwestycji jest szacowana na 120 mln zł.

Projekt uzyskał już wszystkie prawomocne pozwolenia na budowę. Teren przeznaczony pod inwestycję jest całkowicie własnością inwestora i posiada plan zagospodarowania przestrzennego, umożliwiający budowę planowanego obiektu. Uzyskano również uzgodnienia drogowe, pozwalające na skomunikowanie obiektu z ul. Szczecińską.

Inwestycja o łącznej powierzchni 45 000 mkw obejmie galerię handlowo-rozrywkową oraz 50 butików i punktów usługowych, hipermarket Real, dwa sklepy wielkopowierzchniowe (market budowlany z artykułami wyposażenia wnętrz i elektromarket RTV AGD), 7 restauracji i lokali gastronomicznych, centrum fitness oraz parking dla blisko 1300 samochodów. Znajdzie się tutaj również szczególnie bogata oferta rozrywkowa - duży kompleks kinowy, kręgielnia, fittness i sala sportowa oraz nowoczesny plac zabaw dla dzieci.
C.H. Jantar będzie mieściło sią przy drodze krajowej z Trójmiasta do Szczecina, w dynamicznie rozwijającej sie strefie handlowo-usługowej. Projekt już wzbudza bardzo duże zainteresowanie wiodących sieci handlowych i znanych marek handlowych. Oddanie obiektu do użytkowania przewidywane jest na przełom 2007 i 2008 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej