Centrum handlowe Dąbrówka. Nowa inwestycja Nickel Development

2011-12-27 13:49
Centrum handlowe Dąbrówka. Nowa inwestycja Nickel Development
Autor: Nickel Development Budowa galerii Handlowej w Dąbrówce rozpoczęłą się na początku czerwca br. Otwarcie całości galerii planowane jest na I kwartał 2012 roku

Centrum handlowe Dąbrówka to nowa inwestycja firmy Nickel Development. Galeria powstała w podpoznańskiej Dąbrówce. Na terenie galerii handlowej znajduje się 11 lokali mieszczących się na 2265 mkw. Do tej pory wynajęte zostały pomieszczenia zajmujące łącznie 65% powierzchni. Centrum handlowe w Dąbrówce stawia na lokalny biznes. Większość powierzchni zajmą punkty handlowo-usługowe prowadzone przez lokalnych przedsiębiorców. Planowany termin otwarcia całości galerii to I kwartał 2012 roku.

Centrum handlowe Dąbrówka - galeria zdjęć

Centrum handlowe Dąbrówka. Nowa inwestycja Nickel Development

Centrum handlowe Dąbrówka to nowa inwestycja poznańskiego dewelopera - firmy Nickel Development. Centrum handlowe wybudowano w Dąbrówce, w podpoznańskiej gminie Dopiewo. Genralnym wykonawcą inwestycji było Przedsiębiorstwo Techniczno- Budowlane Nickel.

Centrum handlowe stawia na lokalny biznes. Większość powierzchni zajmą punkty handlowo-usługowe prowadzone przez lokalnych przedsiębiorców. Stawianie na lokalne biznesy ma na celu utrzymanie kameralnego uroku Dąbrówki. Otwarcie całości Galerii handlowej Dąbrówka planowane jest na I kwartał 2012 roku. Na terenie galerii handlowej znajduje się 11 lokali mieszczących się na 2265mkw. Do tej pory wynajęte zostały pomieszczenia zajmujące łącznie 65% powierzchni Galerii handlowej Dąbrówka.

Firma Nickel Development rozpoczęła budowę obiektu handlowego typu convenience shopping center w Dąbrówce na początku czerwca br. Galeria handlowa powstała na działce należącej do dewelopera, w pobliżu budowanego przez spółkę osiedla mieszkalnego Księżnej Dąbrówki.

 

Centrum handlowe Dąbrówka - wizualizacje projektu

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej