Centrum handlowe Dąbrówka. Nowa inwestycja Nickel Development

2011-12-27 13:49
Centrum handlowe Dąbrówka. Nowa inwestycja Nickel Development
Autor: Nickel Development Budowa galerii Handlowej w Dąbrówce rozpoczęłą się na początku czerwca br. Otwarcie całości galerii planowane jest na I kwartał 2012 roku

Centrum handlowe Dąbrówka to nowa inwestycja firmy Nickel Development. Galeria powstała w podpoznańskiej Dąbrówce. Na terenie galerii handlowej znajduje się 11 lokali mieszczących się na 2265 mkw. Do tej pory wynajęte zostały pomieszczenia zajmujące łącznie 65% powierzchni. Centrum handlowe w Dąbrówce stawia na lokalny biznes. Większość powierzchni zajmą punkty handlowo-usługowe prowadzone przez lokalnych przedsiębiorców. Planowany termin otwarcia całości galerii to I kwartał 2012 roku.

Centrum handlowe Dąbrówka - galeria zdjęć

Centrum handlowe Dąbrówka. Nowa inwestycja Nickel Development

Centrum handlowe Dąbrówka to nowa inwestycja poznańskiego dewelopera - firmy Nickel Development. Centrum handlowe wybudowano w Dąbrówce, w podpoznańskiej gminie Dopiewo. Genralnym wykonawcą inwestycji było Przedsiębiorstwo Techniczno- Budowlane Nickel.

Centrum handlowe stawia na lokalny biznes. Większość powierzchni zajmą punkty handlowo-usługowe prowadzone przez lokalnych przedsiębiorców. Stawianie na lokalne biznesy ma na celu utrzymanie kameralnego uroku Dąbrówki. Otwarcie całości Galerii handlowej Dąbrówka planowane jest na I kwartał 2012 roku. Na terenie galerii handlowej znajduje się 11 lokali mieszczących się na 2265mkw. Do tej pory wynajęte zostały pomieszczenia zajmujące łącznie 65% powierzchni Galerii handlowej Dąbrówka.

Firma Nickel Development rozpoczęła budowę obiektu handlowego typu convenience shopping center w Dąbrówce na początku czerwca br. Galeria handlowa powstała na działce należącej do dewelopera, w pobliżu budowanego przez spółkę osiedla mieszkalnego Księżnej Dąbrówki.

 

Centrum handlowe Dąbrówka - wizualizacje projektu

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej