Caelum Development oraz Futureal partnerami w projekcie Nova Park w Gorzowie Wielkopolskim

2011-04-18 11:59
NoVa Park, wielofunkcyjne, największe w województwie lubuskim, centrum handlowo - usługowo - rozrywkowe
Autor: WARBUD SA

Grupa Inwestycyjna Caelum Development i węgierski developer Futureal podpisały umowę joint venture dla centrum handlowego NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Otwarcie galerii Nova Park planowane jest na I kwartał 2012 roku. Powierzchnia najmu została skomercjalizowana już w 62%, a wśród najemców znalazło się wiele marek nieobecnych dotąd na rynku gorzowskim - m.in. H&M, MK Bowling, Intersport, SuperPharm, Smyk, Kappahl, Fielmann czy KFC.

Więcej informacji o inwestycji, zobacz: Caelum Development rusza z budową NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim

Ponadto umowy najmu podpisały sieci Piotr & Paweł, C&A, Triumph, Deichmann, Empik, CCC, Apart, Triumph, Wojas i wiele innych.  Docelowo w NoVa Park znajdzie się 150 punktów handlowych i usługowych. Łącznie zajmą one 32 433 m2 powierzchni najmu. Kupujący będą mieli do dyspozycji 910 miejsc parkingowych.

Projektantem NoVa Park jest pracownia IMB Asymetria z Krakowa. Generalnym wykonawcą jest konsorcjum firm Warbud oraz Mercury Engineering.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej