Bogatynia i Kraśnik z galeriami handlowymi INBAG

2016-08-05 16:06
galeria handlowa inbag luban
Autor: INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Galeria handlowa INBAG w Lubaniu

Centra handlowe typu convenience fundusz INBAP wybuduje w dwóch kolejnych lokalizacjach: Bogatyni w województwie dolnośląskim i Kraśniku w województwie lubelskim. Inwestor konsekwentnie realizuje plan budowy galerii handlowych w małych i średnich miastach.

INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych działający na rynku deweloperskim poprzez spółkę Real Estate Inwestorbp jest właścicielem siedmiu funkcjonujących galerii handlowych - CH Rywal w Białej Podlaskiej, CH Hermes w Skarżysku-Kamiennej, Galeria Kociewska w Tczewie, Galeria Kamienna w Starachowicach, INBAG w Bartoszycach, CH Liwa w Kwidzynie oraz INBAG w Szamotułach. Dwie kolejne galerie - w Lubaniu, Cieszynie - są w fazie realizacji.

Inwestor oglasza plany na budowę kolejnych obiektów: w Bogatyni i Kraśniku. Tam rozpoczął się już proces projektowania i komercjalizacji. Inwestycje mają zostać zrealizowane w ciągu 2 lat - centrum w Bogatyni otworzy się dla klientów jesienią 2017, a w Kraśniku - 2018 roku.

Jednokondygnacyjny INBAG w Bogatyni stworzy kompleks łączący park handlowy z marketem spożywczym i marketem budowlanym o powierzchni najmu ponad 9 000 m2 wraz z parkingiem na ponad 230 miejsc postojowych. Zlokalizowany zostanie w centralnej części miasta, w rejonie ulic Matejki i Chopina, w bezpośrednim sąsiedztwie największego w mieście osiedla mieszkaniowego wielorodzinnego oraz domów jednorodzinnych, w bliskiej odległości od szpitala miejskiego oraz drogi wojewódzkiej prowadzącej do przejścia granicznego z Czechami, położonego w odległości 2,4 km od inwestycji. Prace budowlane mają rozpocząć się jeszcze w tym roku.

Dwukondygnacyjny INBAG w Kraśniku o powierzchni najmu ponad 8 500 m2, wraz z parkingiem podziemnym na blisko 200 miejsc postojowych zrealizowany zostanie w ścisłym centrum najbardziej rozwiniętej części miasta - w Kraśniku Fabrycznym, przy Alei Niepodległości, w bezpośrednim sąsiedztwie marketu spożywczego Lidl, marketu Kaufland, marketu budowlanego Mrówka i bazaru miejskiego, w obszarze wysoko rozwiniętej zabudowy mieszkalno-usługowej.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej