Biurowiec Grzybowska 81 oddany do użytku

2012-11-20 18:41
Grzybowska, Warszawa Wola, Unidevelopment
Autor: Unidevelopment Biurowiec przy ulicy Grzybowskiej 81 stanie obok Muzeum Powstania Warszawskiego

Zgodnie z zapowiedziami Unidevelopment ukończył budowę biurowca Grzybowska 81. Realizacja inwestycji w Warszawie trwała 1,5 roku. Jest to pierwszy projekt komercyjny dewelopera należącego do Grupy Unibep.

Biurowiec klasy A Grzybowska 81 dostarczył na rynek 10 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni biurowej. Unidevelopment z Grupy Unibep zaczął realizować projekt po zakupie spółki celowej posiadającej pozwolenie na budowę. Deweloper realizował inwestycję pod konkretnego najemcę. W momencie podjęcia decyzji o realizacji biurowca, deweloper miał umowę o sprzedaży prawa użytkowania wieczystego i przekazania prawa własności do budynku Bankowi Polskiej Spółdzielczości, który będzie miał tu swoją siedzibę.

Projekt Grzybowska 81 powstał w pracowni architektonicznej Grupa 5 Architekci. Biurowiec wyróznia ciekawa architektura: szklana elewacja przepasana wstęgami z ciemnego kamienia i całość współgrająca z otoczeniem. Budynek ma 7 kondygnacji naziemnych i trzypoziomowy parking podziemny.

Zachęcony sukcesem swojej pierwszej inwestycji komercyjnej Unidevelopment planuje kolejne biurowce w Warszawie. W przygotowaniu jest inwestycja biurowa Wola House. Biurowiec ma powstać przy Al. Prymasa Tysiąclecia 79. Biurowiec będzie miał 11 kondygnacji naziemnych z 22,5 tysiącami mkw. powierzchni biurowej.

Nowy biurowiec przy ulicy Grzybowskiej
Autor: Made in PR Jesienią 2012 r. biurowiec przy Grzybowskiej 81 został oddany do użytku.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej